Akademia Emisji Głosu z Eleną Egorovą

Kurs "EMISJA GŁOSU EGOsing® - Uwolnij Głos!"

Jak ODZYSKAĆ swój głos, ODKRYĆ jego PEŁNY POTENCJAŁ i rozwijać swoje możliwości utrzymując ich na poziomie NAJWYŻSZEGO PROFESJONALIZMU.

DLA WOKALISTÓW, PREZENTERÓW, NAUCZYCIELI

Kiedyś w wyniku złego nauczania straciłam głos. W chwili obecnej korzystam w pełni z mojego dźwięcznego naturalnego głosu. Stworzyłam metodę Emisji Głosu EGOsing® by nie tylko pomagać odzyskać głos, naprawić złe nawyki a przede wszystkim odkryć prawdziwy naturalny głos, umieć nim kierować i umiejętnie go rozwijać - być ukierunkowanym na ścieżkę najwyższego profesjonalizmu od Mówienia do Śpiewania.

Do końca oferty:

Od dzieciństwa żyłam śpiewem. Na początku w cerkwi później lokalne koncerty, kółko aktorskie i oczywiście marzyłam dostać się na najlepsze studia by uczyć się profesjonalnie śpiewu.

Pani z kółka aktorskiego poleciła mnie nauczycielkę śpiewu w Moskwie. Nazywała się Maria Władimirowna Serowa. Tak naprawdę to jej zawdzięczam wszystko – mój najcenniejszy głos, moje życie, ale mając 15 lat, wiele ambicji i całe życie przed sobą na początku nie doceniałam, nie rozumiałam tak ogromnej wartości tych bezpłatnych dla mnie zajęć. Tym bardziej że Pani Maria nie używała przyjętych pojęć nauki śpiewu: przepona, dykcja, artykulacja a kazała „mówić ustami na czubku głowy”. Brak doświadczenia i wielkie pragnienia popychali mnie do przodu: do wielkiej uczelni - do wielkiej sceny.

Mama nie miała finansowych możliwości rozwoju mojego talentu dlatego gdy skończyłam maturę miałam przed sobą duże wyzwanie: musiałam dostać się na wymarzone studia nie mając za plecami żadnego wcześniejszego przygotowania muzycznego.

Poszukiwanie studiów też zajęło mi dużo energii: po raz pierwszy sama wybrałam się do Moskwy, od szkoły do szkoły (w tedy jeszcze Internetu nie było ;)). Największe wrażenie zrobił na mnie Koledż i Akademia imienia sióstr Gniesinych – prestiżowa uczelnia znana w całym świecie. Wydawało się to nieosiągalnym marzeniem, bo do Moskwy zjeżdżali się najlepsze talenty z całej Rosji a i nie tylko.

Piszę to wszystko by uświadomić tobie, jakie wielkie wyzwanie przed sobą postawiłam, ja dziewczynka z miasteczka pod Moskwą…
Dostawałam się 2 lata, zaczęłam jeszcze przed maturą, by za rok, jak już będę po niej mieć więcej szans.

I tak się stało. To był zaiste cud! Na bezpłatny dzienny odział „Śpiew Akademicki” z około 300 chętnych dostało się 5 osób: 2 dziewczyny i 3 chłopaki. WŚRÓD NICH BYŁAM JA!!!

Przede mną byli 4 lata moich wymarzonych studiów!

Jednak czar szybko minął. Każdą drugą sobotę odbywały się edukacyjne koncerty i od razu zauważyłam że czwarty rocznik śpiewa o wiele gorzej niż pierwszy.

Dalej - gorzej… Na początku nauki byłam „zakwalifikowana” jako sopran koloraturowy a już po pół roku „zrobiono” ze mnie mezzosopran czyli z najwyższego głosu "zjechałam" w dół do niskiego głosu kobiecego!

Nauka wokalna opierała się na wskazówkach mojej nauczycielki, podpartych z kolei jej ogromnym doświadczeniem. Wydawało się ze jest to słuszne, bo była ona solistką Moskiewskiej Filarmonii, wydała mnóstwo płyt, zaśpiewała mnóstwo oper w około 10 językach a nawet śpiewała w duecie z samym Luciano Pavarottim – miałam szczęście że taka diva nauczała mnie śpiewu.

Mój głos jednak przestawał mnie słuchać się. Moja naturalna nieświadoma pozycja wokalna pod wpływem nauki zaczęła się rozregulowywać - zaczęli się trudności ze śpiewem w końcu z wielkiej skali pozostała mi oktawa a i tam nie wiedziałam jak śpiewać... „Elena, tobie lepiej śpiewać w trio by cię nie było słychać” – tak powiedziała któregoś razu Pani na zajęciach z ansamblu.

Płakałam… Wydawało mi się, że moje życie skończyło się, bo każdy krok wiedziałam ze śpiewem, z muzyką.

Pamiętam dobrze moje trudności w śpiewie: głos mnie zupełnie nie słuchał się, był słaby drżący i czym bardziej chciałam nad nim zapanować tym bardziej mnie zdradzał. Pamiętam jak podczas sobotnich występów za każdym razem miałam „koguty” na górnych dźwiękach - głos zrywał się, pamiętam to upokorzenie…

W tedy przypomniały mi się wskazówki Marii Władimirownej…

Po ukończeniu studiów nie miałam ochoty kontynuować rozwoju wokalnego. Byłam całkowicie rozczarowana nauką, poszukiwałam nauczycieli w Akademii, jeździłam na konsultacji ale wszędzie była taka sama emisja, oparta na wizjach fizycznego zarządzania narządem głosu – fatalnego rozwiązania dla mnie.

Dzięki mojemu mężowi Simonowi – jednemu z najbardziej przodowych Trenerów biznesu w Rosji, zanurzyłam się szkoleniach i skierowałam moje talenty na wsparcie i ekspozycję jego wiedzy bądź to w komputerze bądź w pisaniu tekstów. W ten sposób powstało wielu ciekawych materiałów edukacyjnych. Byłam bystra i chętna do nauki więc w krótkim czasie skończyłam kilka kursów i po sukcesywnych testach otrzymałam Certyfikaty „Mistrz Sprzedaży”, „Mistrz Prezentacji”, „Web Mistrz”. Zdobyłam również Pierwszą nagrodę w II Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki.

Przez kilka lat asystowałam Simonowi podczas nauki i gdy nagle byłam proszona o zastępstwo czyli samodzielne poprowadzenie szkolenia to merytorycznie byłam na to przygotowana. Jednak strach i mój młody wiek (miałam 23 lata) sprawili, że … jeszcze więcej zabrałam się do nauki.

Jedno z moich pierwszych szkoleń tak dobrze wypadło na tle innych trenerów, że później klient zdecydował się na poważny projekt z moim udziałem. W ten sposób zwiedziłam kawał światu: przez kilka lat prowadziłam szkolenia w całej Rosji: Moskwie, Sankt-Petersburgu, Samarze, Kałudze, Rostowie nad Donem, Jekaterynburgu, później Ukrainie: Kijowie, Charkowie w Kirgizji, Kazachstanie i Mołdawii.

Byli to szkolenia ze sztuki sprzedaży, zarządzania , sztuki prezentacji, marketingu, rozwoju osobowości dla moich klientów: Lexmark, DEPO Computers, Formoza, Toshiba Corporation, VEKA, Korporacja Vitamax, Diasoft, EuroManagement.

Prowadząc szkolenia, myślami cały czas wracałam do emisji głosu przypominając siebie każde słowo Marii Władimirowny. Poszukiwałam logikę, oparcie naukowe w zalecanych działaniach i ćwiczeniach głosu.

Pamiętam, gdy w Biszkieku podczas interaktywnego szkolenia wysiadł sprzęt nagłośnieniowy. Była to wygłuszona sala kinowa, więc nie mogłam liczyć na pogłos. Przede mną było z około 300 osób z którymi miałam zaplanowane ćwiczenia w trójkach, omówienia, podsumowania. Przez chwilę obawiałam się o  głos… Po 5 godzinowym szkoleniu mój głos był bardziej wyrazisty, dźwięczniejszy i ani trochę zmęczony! Pamiętam dobrze tę moją pierwszą udaną lekcję emisji głosu.

Pomiędzy szkoleniami, byłam zaproszona na muzyczne turne do Polski by w zestawie 9 osobowej grupy muzyków i śpiewaków przez półtora miesiąca zaśpiewać kilkanaście koncertów. Oczywiście zgodziłam się, tym bardziej, że miałam nie śpiewać solo... które i tak później zaśpiewała.

Tak krok po kroku po przez świadome ćwiczenia odzyskiwałam stabilny głos.

W tym czasie nasze drogi z Simonem rozeszli się i gdy po raz kolejny byłam zaproszona do Polski śpiewać koncerty wydarzyło się spotkanie, które na ponad 20 lat - do tej pory zatrzymało mnie w tym kraju, ale to już inna historia, miłosna.

W Polsce by mieć wysoką pozycję specjalistyczną uzyskałam tytuł Master Business Trainer Level Superior, Certyfikat Coaching Społeczny Adeptus-Fundamentals, skończyłam podyplomowe studia WSM Logopedia.

Działalność szkoleniowa w Polsce jest moim dumnym osiągnięciem bowiem właśnie tu odbył się debiut moich szkoleń Emisji Głosu metodą EGOsing® i przez kolejne lata zdobyłam zaufanie i uznanie moich klientów często ponawiając naszą współpracę. Oto oni: ING Bank Śląski, EDF Fenice Poland, “Koszutkowe Rytmy” – Katowice Miasto Muzyki, Centrum Myśli JP2 oraz setki indywidualnych Uczniów z całej Polski.

Kilka razy byłam zaproszona jako Ekspert nauki śpiewu by podzielić się tajnikami mojej metody pracy z głosem w telewizyjnych porannych programach:  “Kawa czy herbata”, “Pytanie na Śniadanie” oraz byłam zaproszona do “Europa da się lubić”, projekt „Lady” i innych.

Tworząc swoją metodę kupiłam się na poszukiwaniu logicznych rozwiązań korzystają również z własnej praktyki: mieszkając w Polsce zaśpiewałam ponad 300 koncertów solowych, co dało mi bezcenne doświadczenie.

Elena Egorova - koncert solowy
Elena Egorova - koncert solowy
Nauka śppiewu emisja głosu - Elena Egorova
Elena Egorova - koncert muzyki klasycznej
Elena Egorova - Szkolenia Biznesowe
Elena Egorova  - szkolenia
Elena Egorova - szkolenia biznesowe
Elena Egorova - Szkolenie Biznesowe
Elena Egorova - Szkolenia Biznesowe
Elena Egorova - Szkolenia Biznesowe
Elena Egorova- Trener Głosu

Elena Egorova

Trener Głosu, Wokalistka, Autorka Emisji Głosu EGOsing®, Logopeda, Coach.

Dyplom “Śpiew Akademicki” GMU im. Gniesinych
Świadectwo studiów podyplomowych WSM kierunek “Logopedia”
Dyplom Master Business Trainer Level Superior 3/B3/ODiTK
Pierwsza nagroda: II Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki
Certyfikat "Coaching Społeczny Adeptus-Fundamentals"
Certyfikat “Mistrz Sztuki Sprzedaży”, “Mistrz Sztuki Prezentacji”,
Certyfikaty “Mistrz Sztuki Sprzedaży” i “Mistrz Sztuki Prezentacji”,
Certyfikat WebMistrz

JAKA JEST TWOJA HISTORIA?

Jesteś tu, czyli poszukujesz rozwiązań dla siebie. Z jakimi trudnościami borykasz się?

Głos nie słucha się, jest niewyraźny, słaby, drżący, ma nie ładnie brzmienie... Wiem jak wiele sił to i energii życiowej to zabiera bo zamiast tego by skupić się na merytorycznej treści tego co mówisz lub śpiewasz „potykasz się” o problem ze sprawnością podstawowego narzędzia przekazu – czynności MÓWIENIA lub ŚPIEWANIA.

Oto spis najczęstszych zaburzeń głosu i mowy:

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY, ZABURZENIA GŁOSU i MOWY

Podczas mówienia:              Podczas śpiewania:

Słaby cichy zanikający głos (dysfonia)
Przerywający się dźwięk głosu (koguty)
Zanik, utrata głosu (afonia)
Brak możliwości wzmocnienia głosu
Słyszalne powietrze w dźwięku głosu
Drżenie głosu
Krótki okres brzmienia głosu
Ograniczona skala głosu
„Płaski głos” / nie ładnie brzmiący głos
Niewyraźne wypowiadanie / śpiewanie pewnych słów, sylab
Wady mowy

Wydaje się ze naprawienie tych zaburzeń jest celem nieosiągalnym a jednak jest to łatwiejsze niż myślisz.

Na moim kursie poprowadzę cię za rękę i krok po kroku pokaże cię JAK zniwelować te i inne problemy głosowe, jak ODZYSKAĆ swój PEŁNY NATURALNY GŁOS i nauczę jak TYM GŁOSEM ZARZĄDZAĆ by wciąż go odkrywać, wzbogacać i go pielęgnować.

ŚPIEW CZY MOWA?

Jeżeli jesteś tu, na mojej stronie, to jesteś Prezenterem, Mówcą, Nauczycielem lub Wokalistą, Artystą, kimś kto jest na początku swojej drogi muzycznej.

Witam Cię serdecznie.

Na pierwsze spojrzenie wydaje się ze Mówca i Wokalista potrzebują odrębnego warsztatu emisji głosu, ponieważ często od moich Uczniów słyszę: "ja potrzebuję tylko warsztat mówienia…" lub "ja chcę na naukę śpiewu…".

Odpowiem tak. Zajęcia z każdym z Was zacznę tak jak w szkole tańca - od pierwszych kroków. To będzie praca nad każdą sylabą podczas mówienia. Te sylaby dla wokalistów później będą składać się w słowa i muzyczne frazy. Dla mówców sylaby połączymy w słowa wypowiadane bliżej lub dalej co w dokładności będzie odpowiadało skalę muzyczną wysokości dźwięków w muzyce.

I przywołując tu matkę logikę chcę Tobie zadać pytanie: czyżby sztuka przemowy była zbędna dla Wokalisty, Artysty? I na odwrót: czyżby skala głosu dla Mówców i Nauczycieli nie była istotna?

W odpowiedzi nasuwa się przykład: gdy zwracasz się do lekarza, to na jego zalecane badania odpowiadasz „przecież mnie tylko boli głowa, to po co kłuć rękę by pobrać krew? Ja chcę leczyć tylko głowę!

Ograniczony trening - to ograniczony głos.

Aby emisja głosu była skuteczna należy odkryć prawdziwy, pełny zasób głosu. Twoja WOLNOŚĆ - to  ŚWIADOMOŚĆ REZERWY Twojego Głosu.

Mój kurs - to pełnia wiedzy, przemyślanych indywidualnych rozwiązań.

Całościowy pakiet narzędzi skrupulatnie uzupełniany przeze mnie w ciągu wielu lat.

EGOsing® - INNOWACYJNA METODA PRACY Z GŁOSEM

Uświadomienie naturalnych procesów działania naszego organizmu i logiczne kierowanie zasobem odkrytego głosu

Procesy zachodzące w naszym organizmie mają naturę holistyczną: większość spięć fizycznych - to przyczyny psychiczne, stąd i nazwa EGOsing®:
EGO – część osobowości człowieka, która uświadamia się jako JA i kontaktuję się z światem zewnętrznym poprzez postrzegania i działania. “JA – to zestaw osobistych sił, z których to jedna, to druga wychodzi na pierwszy plan” – Friedrich Nietzsche.
Sing – śpiew. Proces wydobycia głosu poprzez harmonijną współpracę narządów oddechowych, fonacyjnych i artykulacyjnych.

Odzyskanie możliwości głosowych, które otrzymaliśmy od urodzenia

Każdy człowiek rodzi się olbrzymim, dźwięcznym zasobem głosowym jednak później w skutek różnych przyczyn - "filtrów głosowych" traci ten naturalny harmonijny ruch aparatu głosowego. Nauka EGOsing polega na pracy z “filtrami”, pewnymi “zatorami w głowie”, które skutkują fizycznymi blokadami.

Metoda uruchamia Twój głos w najlepszy sposób na chwilę obecną

Podejście do pracy z głosem metodą EGOsing® opiera się na kierowaniu ciałem nie poprzez statyczne fizyczne ruchy (ćwiczenie przepony, dykcji, artykulacji ...) a na, kierowanym myślą, otworzeniu Twojego indywidualnego naturalnego ruchu aparatu głosowego - działania ciała. Ten ruch ciała wraz z płynięciem czasu - dniami, miesiącami, latami - będzie się zmieniał.

Jedna z największych  zalet metody EGOsing® polega na tym, że twój sposób wydobycia głosu będzie cały czas "automatycznie" dostosowywać się do twojego zmieniającego się codziennie a czasem go godzinę ciała całkowicie zależnego od warunków wewnętrznych (samopoczucie, ciśnienie, stan zdrowia...)  oraz zewnętrznego (pora roku, pora dnia, ciśnienie, warunki akustyczne, poziom wilgotności, temperatura...).

Dzięki EGOsing® twój głos będzie uruchomiony w najlepszy sposób na chwilę obecną.

EGOsing®: nauka i profesjonalizm w pigułce

Cała moja wiedza zdobywana przez 30 lat zastała uporządkowana i ułożona w przemyślany system z 42 lekcji krok po kroku łączenia teorii i praktyki. Każda teza w lekcjach jest podparta schematami, rysunkami i diagramami.

Psychologiczny aspekt nauki

Metoda EGOsing® korzystając z wyjątkowości aparatu głosowego, pozwala uruchomić pełny, naturalny duży głos, o istnieniu którego najczęściej nie zdajemy sobie sprawy. Metoda oparta na pracy z psychicznymi przyczynami blokad i stawia Ucznia przed pytaniem: “co z nimi zrobię?”. Stąd psychologiczny efekt nauki, który może wydawać się zaskakujący gdyż skupiamy się tylko na pracy z głosem.

Długotrwałe rezultaty

Emisja Głosu EGOsing® opiera się na fundamenty wiedzy, nauki i logiki. Nie chcę by ufałeś mi że "musisz ćwiczyć przeponę" - to polecenie, tak lubiane przez "standardy" powszechnego nauczania pracy z głosem jest zupełnie pozbawione podstaw naukowych! U większości ludzi w skutek różnych aspektów psychologicznych można zaobserwować niezwieranie się fałd głosowych podczas mówienia lub śpiewu - to ogólnie normalna sytuacja, dlatego na początku pracy z głosem trzeba skupić się na uświadomieniu i nauczeniu Ucznia prawidłowej pracy strun głosowych. W tej sytuacji wzmocnienie przepony jedynie wzmocni niedomykanie się dzięki mocnemu strumieniu powietrza.  Sprawi to, że barwa głosu stanie się bardziej "zapowietrzona" a sam głos bardziej słaby, może się przerywać. Ćwiczenia przepony, dykcji i artykulacji, które polecają wiele nauczycieli będzie przyczyną wielu zaburzeń naturalnej pracy aparatu głosowego.

Każde ćwiczenie, które zaproponuję Tobie będzie miało swoje postawy - fundamenty wiedzy, nauki i logiki. Sprawi to że po skończonej nauce już nie będziesz mógł ich wyrzucić z głowy, one na stale rozszerzą twoje horyzonty w tej dziedzinie, staną się częścią twojego charakteru. To jest mój długotrwały prezent dla ciebie.

Recenzje, referencje i opinie pełne uznania  i pochwały

Moje klienci - to są moje sprzedawcy 🙂

Metoda EGOsing® - to dzieło mojego życia, poświęciłam jej ogrom sił i mnóstwo życiowej energii. Kiedyś spotkałam się z rażącym brakiem merytorycznego przygotowania do nauczania pracy z głosem: przecież własne doświadczenie nie może dawać podstawy do bycia skutecznym nauczycielem. Fakt, ze każdy z nas posiada komplet niezbędnych narządów mowy nie gwarantuje identyczne ich działanie: posiadanie dwóch nóg nie gwarantuje identyczny chód!  Dlatego uważam standardy większości obecnych teorii emisji głosu za nie tylko nie skuteczne a wręcz bardzo szkodliwe, bo na pozbycie się ich krzywdzących skutków, czasem potrzebne lata.

W swojej praktyce skupiłam się na rozwiązaniu tych dylematów, znalazłam rozwiązanie i podparłam ich naukowymi dowodami, ciekawymi ćwiczeniami, wzmocniłam strukturą, rysunkami i schematami by byli łatwiej przyswajane i "działają" latami gdyż stanowią już cechę charakteru.

To wszystko sprawiło, że moje Uczniowie są moimi najlepszymi prezenterami, ludźmi, które mnie polecają i ciągle do mnie wracają - dzięki min mam mnóstwo wspaniałych opinii, które możesz sprawdzić spisując moje imię w wyszukiwarce.

A więc przestawiam:

Kurs "EMISJA GŁOSU EGOsing® - Uwolnij Głos!"

Całościowy kurs Emisji Głosu innowacyjną metodą EGOsing: jak odkryć prawdziwy naturalny pełny zasób swojego głosu i nauczyć się nim kierować bez konieczności udziału w dodatkowych konsultacji coachingowych.

OPIS PROGRAMU:

Moduł 1
PO CO TO WSZYSTKO?

LEKCJA 1: Twoje oczekiwania

LEKCJA 2: Spis reguł – jak pracować z głosem

LEKCJA 3: Czego pragnie widz?

LEKCJA 4: Widz widzi wszystko

LEKCJA 5: Praca domowa

Moduł 2
ZARZĄDZAM GŁOSEM

LEKCJA 1: Komunikatory zarządzania głosem

LEKCJA 2: Schemat komunikacja Aktywna - Pasywna

LEKCJA 3: Przyczyny niedomykania się strun głosowych

LEKCJA 4: Praca domowa

Moduł 3
TWÓJ WIELKI GŁOS

LEKCJA 1: Czym są Filtry

LEKCJA 2:  5 podstawowych filtrów głosowych

LEKCJA 3: Twoje filtry głosowe, ćwiczenia, analiza

LEKCJA 4: Podsumowanie modułu: spis pracy domowej

Moduł 4
TAJNIKI METODY

LEKCJA 1: Podstawowy schemat metody EGOsing®

LEKCJA 2: EGOsing® - punkt 1

LEKCJA 3: EGOsing® - punkt 2, budowa i działanie aparatu gł.

LEKCJA 4: EGOsing® - punkt 3

LEKCJA 5: Oddech, jego miejsce w pracy z głosem

LEKCJA 6: Podsumowanie, ćwiczenia oraz praca domowa

Moduł 5
POĆWICZYMY?

LEKCJA 1: Ćwiczenia, przykłady

LEKCJA 2: Schemat "Fraza muzyczna"

LEKCJA 3: Schemat rzeczywistej  amplitudy głosu "Siła - dźwięk"

LEKCJA 4: Pełny spis ćwiczeń głosu do samodzielnego rozwoju

LEKCJA 5: Diagram "Co robię?"

Moduł 6
LOGOPEDIA

LEKCJA 1: Podstawowe zaburzenia mowy - rozwiązania

LEKCJA 2: Technika "CZEMPION MOWY"- 1 punkt

LEKCJA 3: Technika "CM"- 2 punkt

LEKCJA 4: Technika "CM"- 3 punkt

LEKCJA 5: Moja krótka przemowa - ćwiczenie PAUZA

LEKCJA 6: Praca domowa

Moduł 7
W POSZUKIWANIU LOGIKI

LEKCJA 1: Historia nauki śpiewu

LEKCJA 2: Emisja Głosu – różne podejścia

LEKCJA 3: Nauka śpiewu a akceptowane paradoksy

LEKCJA 4: Błędy które nie popełnię

Moduł 8
PLAN SAMODZIELNEJ PRACY Z GŁOSEM

LEKCJA 1: 5 etapów pracy nad utworem muzycznym

LEKCJA 2: Higiena głosu

LEKCJA 3: Plan rozwoju

LEKCJA 4: Odpowiedzi na pytania

Moduł 9
MOTYWACJA - DŹWIG DZIAŁANIA

LEKCJA 1: Historia drogowskaz - plan rozwoju

LEKCJA 2: Technika "DZIENNIK SUKCESÓW"

LEKCJA 3: Motywacja

Co zyskasz?

Dowiesz się:                                                                   Dzięki temu:     

Emisja Głosu EGOsing®:

Jak odkryć prawdziwą barwę i pełny zasób swojego głosu, poznać własne możliwości,
Jak wydobywać stabilny silny, nie łamiący się głos,
Jak po dłuższym wysiłku nie zmęczyć się,
Jak zniwelować wyniki złych przyzwyczajeń głosu,
Jak pokochać, zaakceptować swój głos,
Jak powiększyć skale głosu,
Pokażę tobie ćwiczenia do rozwoju głosowego i osobowościowego,
Stworzymy plan samodzielnego rozwoju możliwości swojego głosu i uzyskując co raz leprze rezultaty,
Poznasz sposoby dbania o głos.
Zmieni to perspektywę twojego postrzygania siebie i swoich możliwości,
Uruchomi się spektrum ukrytego w tobie potencjału: głos, cechy, możliwości, plany...
Będziesz miał stałe i sprawne narzędzie mowy i śpiewu - GŁOS
Pozbędziesz się strachów i fobii - podstawowej przyczyny
niepowodzeń
Staniesz  niezależnym i pewnym siebie profesjonalistą.

Logopedia:

Poznasz unikalną technikę "CZEMPION MOWY",
Dowiesz się jak sobie radzić z problemami podstawowych zaburzeń mowy.
Sprawi to, że twój głos będzie dźwięczny, mowa wyraźna a słowa przemyślane. Dzięki tej technice zostaniesz prawdziwym CZEMPIONEM w swojej dziedzinie, zdobędziesz pewność siebie, zachwyt i uznanie otoczenia.
Twoja wymowa stanie czysta i wyrazista.

Motywacja:

Pokaże tobie technikę "DZIENNIK SUKCESÓW",
Jak przez kolejne lata będzie wyglądał Twój rozwój?
Przeanalizujesz jaki naprawdę jesteś, co robisz i gdzie podążasz i dzięki temu twoje spojrzenie na siebie będzie sprawiedliwe i pozytywne, da to lekkość, dystans do siebie i wysoką  samoocenę.
Zadbam o twoją motywację,  otrzymasz drogowskaz na kolejne lata samodzielnego rozwoju.

MÓJ CEL TO:

DAĆ tobie WSZYSTKIE NIEZBĘDNE NARZĘDZIA by mogłeś SŁYSZEĆ wszystkie możliwe problemy głosowe u innych osób.

Bowiem, gdy będziesz UMIAŁ te zaburzenia zweryfikować i będziesz WIEDZIAŁ jak je naprawić to z pewnością będziesz WIEDZIAŁ JAK POMOC SIEBIE.

Będziesz SAMOWYSTARCZALNYM, NIEZALEŻNYM i SKUTECZNYM specjalistą w pracy z WŁASNYMI potrzebami głosowymi, bez koniecznych dodatkowych konsultacji coachingowych.

dodatkowa wartość kursu

Ukryta dodatkowa wartość kursu to Twoja zmiana postrzygania otaczającego świata i siebie. Dystans do siebie, przyzwolenie na błędy, planowanie akceptowalnych strat i ryzyk w dążeniu o wiele większych korzyści poszerzą Twoje horyzonty w planowaniu przyszłości i realizację twoich marzeń.

Świadomość własnych wartości i oraz wiedza relacji międzyludzkich uruchomię lawinę pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Przypominam moją uczennicę, która siedząc u mnie na kolanach w sukni ślubnej podczas uroczystości swojego wesela opowiadała mi z łzami w oczach jak te zaledwie kilka  lekcje śpiewu zmienili jej życie…

Wydaje się to bardzo dużo a jednak nie wszystko: mam dla ciebie jeszcze KILKA PREZENTÓW!

Emisja głosu - to nie tylko praca aparatu głosowego

Moje doświadczenie pokazuje, że aby emisja głosu była skuteczna to nie może być to tylko praca stricte z aparatem głosowym – tak, jest to jedna z najważniejszych gałęzi mojego kursu, gdzie nauczysz się czuć swój głos i umiejętnie nim kierować by już nigdy cię nie zdradził, jednak sukcesywna emisja głosu wymaga bardziej szerokiego podejścia.

Co z tego że poznasz sekrety dźwięcznego głosu, gdyż ze stresu podczas relacji codziennych w pracy lub rodzinnych nie będziesz w stanie skupić się na tym by dać sobie czas i przestrzeń na wydźwięk tego głosu?

W dodatek stres a dokładnie fobii są najbardziej znaczą przyczyną zaburzonej pracy aparatu głosowego. I uwierz mi, że nie pomogą masaże, ćwiczenia i rozciągania, bo przyczyna jest w „sercu”.

Chcę tobie powiedzieć ze ciało i umysł są ze sobą połączone, dlatego nie możemy skupić się tylko i wyłącznie na fizycznej pracy z głosem, jak robi to większość nauczycieli i trenerów

- BO JEST TO PO PROSTU NIESKUTECZNE.

Dlatego mam dla ciebie KILKA BONUSÓW!

Najwyższe rezultaty wymagają najlepszego przygotowania dlatego do podstawowego kursu dołączam kilka bonusów:

BONUS #1

Kurs "Efektywny Sprzedawca"

Jak kreować swoją siebie - swoją markę, jak stworzyć ofertę i sukcesywnie sprzedawać siebie jako producenta wiedzy, wokalistę, prezentera?

Co otrzymasz:

Zrozumiesz psychologię relacji z klientem i dzięki temu strachy i fobii na zawsze odejdą w niepamięć,
Będziesz wiedział jak być liderem sprzedaży w swojej dziedzinie, co znacząco podwyższy twój standard życia.
Otrzymasz skuteczne narzędzia komunikacji, które pomogą tobie wyjawić prawdziwe zapotrzebowania klienta.
Już nie będziesz tworzyć swoją ofertę na oślep tylko opartą realne wyjawione przez ciebie indywidualne potrzeby twojego klienta. Utworzy to w waszych relacjach zaufanie i odbiór Ciebie jako jednego słusznego wyboru na rynku.
Poznasz diagram, dzięki któremu twoje klienci będą stale do ciebie wracać.

WARTOŚĆ TEGO BONUSU: 1499 ZŁ

BONUS #2

Kurs "Sztuka Prezentacji"

Jak weryfikować swoje cele (co chcesz?), uporządkować i wyeksponować swoją wiedzę w profesjonalnym wystąpieniu?

Jak prezentować siebie, swój produkt by na tle innych prezenterów zostać w pamięci klienta kojarzonym z Specjalistą najwyższej rangi?

Co otrzymasz:

Poznasz zasady sukcesywnej prezentacji, pewnie warunki, wiadomość których wypozycjonuje ciebie na zawsze na miejsce Lidera w twojej dziedzinie.
Otrzymasz pakiet narzędzi dzięki którym nauczysz się umiejętnie kierować uwagą słuchaczy by być słuchanym, usłyszanym i zrozumianym - czyli skutecznym podczas prezentacji oraz w życiu prywatnym.
Poznasz sposoby panowania nad emocjami i tremą, dzięki czemu stres już nigdy nie wyprowadzi ciebie z równowagi.
Razem stworzymy twoją nową prezentację i dzięki temu cały nabyty warsztat umiejętności i wiedzy zostanie uporządkowany i utrwalony.
Poznasz diagram, dzięki któremu twoje klienci będą stale do ciebie wracać.

WARTOŚĆ TEGO BONUSU: 2499 ZŁ

BONUS #3

Kurs "Interaktywna Prezentacja"

Jak weryfikować swoje cele (co chcesz?), uporządkować i wyeksponować swoją wiedzę w profesjonalnym wystąpieniu?

Jak prezentować siebie, swój produkt by na tle innych prezenterów zostać w pamięci klienta kojarzonym z Specjalistą najwyższej rangi?

Co otrzymasz:

Poznasz nieznaną w Polsce amerykańską technikę "AKCJA - INTERAKCJA" - metodę sukcesywnej interaktywnej komunikacji z słuchaczami w audytorium. Dzięki niej będziesz wiedział jak skutecznie uaktywnić słuchaczy - będą oni mile zaskoczeni, zaciekawione - i razem w duchu partnerstwa oraz wzajemnego porozumiewania się będziecie podążać zaplanowaną tobą prezentację lub lekcję.
Zdobędziesz prestiż oraz zaufanie słuchaczy i klientów.
Nauczę cię prowadzić lekcje za pomocą metody coachingowej "MOJA WIEDZA = TWOJE DOŚWIADCZENIE" czyli jak poprowadzić wykład nowej wiedzy dla audytorium opierając go na już zdobytym doświadczeniu każdego widza. Sprawi to że twoje słuchacze w krótkim czasie będą mogli oswoić dużą ilość nowej informacji gdyż będzie ona podparta ich własnym doświadczeniem.  S Zostaniesz niewiarygodnie skutecznym bezkonkurencyjnym nauczycielem, wykładowcą.
Dowiesz się o technice "ŚWIECZNIK" , która daję świetne rozwiązanie jak zmienić sceptyka i przeszkadzacza podczas prezentacji, koncertu lub szkolenia na twojego lojalnego fana. Dzięki temu warsztatowi otrzymasz spokój wewnętrzny podczas występu, stabilność, równowagę, to sprawi, że w zarządzaniu zasobem ludzkim podczas prezentacji będziesz profesjonalistą na najwyższym poziomie.

WARTOŚĆ TEGO BONUSU: 1999 ZŁ

BONUS #4

Kurs "Zarządzanie Konfliktami"

Jak kreować swoją siebie - swoją markę, jak stworzyć ofertę i sukcesywnie sprzedawać siebie jako producenta wiedzy, wokalistę, prezentera?

Co otrzymasz:

Nauczę ciebie techniki krytycznych komunikacji "NEGOCJATOR" - postępowania krok po kroku w sytuacjach krytycznych, skrajnie konfliktowych. Będziesz wiedział jak prowadzić trudne rozmowy, umieć "wypuścić parę" oraz jak zarządzać konfliktami by ich skutecznie „gasić”, rozwiązywać a nawet przekształcać w kierunku pozytywnego zakończenia.

Technika ta jest nieznana w Polsce, otrzymałam ją kiedyś od amerykańskiego coacha Kiorka Rektora. Jest niezastąpionym i wydaje się być jedynym skutecznym narzędziem w rozwiązaniach konfliktów.

Ta wiedza i umiejętności będą bezcennym klejnotem w twojej teczce warsztatowej i pozwoli w pełni zarządzać sytuacjami krytycznymi w otoczeniu bądź to biznesowym lub prywatnym.

WARTOŚĆ TEGO BONUSU: 1499 ZŁ

BONUS #5

Konsultacja indywidualna

Tu znajdziesz odpowiedzi na na wszystkie swoje pytania.

Co otrzymasz:

Konsultacje 1 ze mną, Eleną Egorovą.
Odpowiem na wszelkie możliwe Twoje pytania na temat Emisji Głosu i innych dotyczących kursu i bonusów.
Konsultacja trwa godzinę z możliwością rozbicia np. 4x15 min lub 2x30 min.
Bonus możesz wykorzystać przez 6 miesięcy od dołączenia do społeczności.
Konsultacje odbywają się przez aplikacje Whatsapp lub telefon.

WARTOŚĆ TEGO BONUSU: 200ZŁ

BONUS #6

Twoje wsparcie LIVE

Tu znajdziesz odpowiedzi na na wszystkie swoje pytania.

Co otrzymasz:

Cotygodniowe spotkania na żywo — odpowiem na każde Twoje pytanie. Usłyszysz również konsultacje innych osób: pytania i odpowiedzi, co daje do myślenia, poszerza horyzonty,  inspiruje.
Dostęp do dodatkowych webinarów specjalnych.
Stałe wsparcie w ramach grupy Facebook  — świetne miejsce gdzie w każdej chwili możesz pytać - korzystać z doświadczenia innych osób. Z chęcią Ci pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania.

WARTOŚĆ TEGO BONUSU: 999ZŁ

JAK MÓJ KURS ZMIENI TWOJE ŻYCIE

EMISJA GŁOSU oparta NA FILARACH WIEDZY

Wiedza i nabyte umiejętności obdarują ciebie niewiarygodną siłą wewnętrzną, pewnością siebie, poczuciem słuszności kierunku, który wybierasz – będą dla ciebie skrzydłami i wolnością.

To właśnie one pozwolą na to byś mógł, i chciał ryzykować, eksponować swój pełny, dźwięczny, brzmiący nowoodkryty głos, oparty na potężnym warsztacie emisji głosu EGOsing, który ode mnie otrzymasz.

Zostaniesz Profesjonalistą z najwyższej półki, nieustraszonym liderem a dzięki temu człowiekiem bardziej zamożnym, pełnym wewnętrznej satysfakcji a w twoich działaniach i planach jedynym ograniczeniem będzie tylko własna wyobraźnia.

Zostaniesz Mistrzem w swojej dziedzinie

i będą o tobie mówić:

Skrzydła

„Wspaniały Prezenter”      

            „Genialny Wokalista”

„Niesamowity Nauczyciel ”     

      „Profesjonalny Artysta"

Badania pokazują, że osobę z brzmiącym, przyjemnym głosem przypisujemy dodatkowe właściwości takie jak: atrakcyjność, inteligencje, zamożność, emocjonalną i finansową stabilność. Taki człowiek jest dla społeczności jest bardziej wiarygodny, piękniejszy chcę się go podziwiać i za nim podążać.

Dzięki swojej zmianie zdobędziesz więcej klientów i swoją finansową satysfakcję.

Co zrobisz z dodatkowym zarobkiem?

Możesz zabrać rodzinę na wymarzone wakacje, szybciej spłacić swoje zobowiązania kredytowe, pomoc swoim dzieciom, odłożyć trochę pieniędzy na konto.

Mnie zaufali:

Diasoft - kompletne IT

REKOMENDACJE

Uczestnik Szkolenia

Warsztaty przygotowane przez Panią Eleną pozwoliły na przełamanie kilku ważnych barier, z którymi często spotykamy się w pracy zawodowej i w życiu codziennym. Dzięki pracy na Umiejętnością posługiwania się barwą głosu, kontrolowaniu siły głosu modulacji skuteczniej można wykorzystać własną mowę w czasie prezentacji czy komunikacji. Bardzo ciekawe podejście do rozwiązywania konfliktów, które miałem okazję poznać w czasie szkolenia będzie wykorzystywane przeze mnie w sytuacjach trudnych. Rekomenduję warsztaty prowadzone przez Panią Eleną.

ROMUALD CHORĄŻY, ING BANK ŚLĄSKI, DYREKTOR REGIONALNY DS DETALICZNYCH.

Uczestnik Warsztatu

Te warsztaty to prawdziwa przyjemność dla fanów muzyki i nie tylko! Elena udowadnia, że każdy może śpiewać!! Zajęcia pozwalają na leprze poznanie siebie i mogą być pierwszym krokiem w przygodzie ze śpiewaniem. Zdecydowanie polecam!!

LIDIA ZALEWSKA, SPECJALISTKA DS. MEDIÓW, ŚPIEWA W SCHOLI

Uczestnik Szkolenia

Uczestniczyłem już w kilku szkoleniach z zakresu używania głosu i prezentacji publicznych. jednak to, czego doświadczyłem na dwudniowym szkoleniu-warsztacie z Eleną, przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Po pierwsze, unikalne podejście do emisji głosu - koncepcja genialna w swojej prostocie, a jednocześnie bardzo skuteczna. To DZIAŁA!!
Po drugie, bardzo dobrze zaprojektowane i przeprowadzone szkolenie, z wykorzystaniem do maksimum czasu zajęć - bez "odpuszczania" czegokolwiek - każdy musiał wykonać przypisane zadanie.
Po trzecie - charyzmatyczna osobowość Eleny oraz bardzo atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć spowodowały, że czas płynął szybko i pod koniec pojawiła się nuta żalu "szkoda, że to już koniec, CHCIAŁBYM JESZCZE..."
Dziękuję Ci Elena za umiejętności, które mi przekazałaś oraz za niezapomniane przeżycia w trakcie warsztatów.

WIESŁAW SERANT, FENICE POLAND SP. Z O. O. DYREKTOR DS. ROZWOJU I HANDLU

Uczestnik Lekcji Indywidualnych

Elena jest świetnym nauczycielem. Jej genialna technika śpiewu pozwala mi każdego dnia odkrywać potencjał mojego głosu. Sprawia, że mój głos płynie lekko i brzmi naturalnie. Jest takim, jakim otrzymałem go od natury.
Lekcje u Eleny pobieram od niespełna roku i wiem, że jest to najwłaściwszy nauczyciel dla mnie. Nie są to tylko puste słowa, lecz poparte moim doświadczeniem i postępami jakie zrobiłem pobierając lekcje u Eleny.
Elena jest osobą bardzo szczerą i bezpośrednią. Kiedy trzeba to mnie pochwali, a jak robię coś źle, to mówi mi to wprost, bez owijania w bawełnę. Mobilizuje mnie do koncentracji i działania na pełnych obrotach, bez jakiejkolwiek taryfy ulgowej. Dzięki temu oraz swojej wytrwałości robię stałe postępy i jestem bardzo zadowolony odkrywając na nowo wciąć siebie. Gorąco zachęcam każdego, kto serio traktuje rozwój swoich możliwości wokalnych do rozpoczęcia nauki śpiewu u Eleny.

LUDOSŁAW KOZŁOWSKI

Uczestnik Warsztatu

... wiedza została w głowie 🙂 I w mojej podróży z głosem ciągle pamiętam o ważnych zasadach, które omawialiśmy podczas zajęć.
Mijają miesiące i te zasady dalej mnie kierują. Pamiętam o ważności śpiewania (i mówienia) pełnym głosem, o problemach ze zbyt mocnym albo za słabym domykaniem strun głosowych, ze śpiewaniem z "od razu" 🙂
Pamiętam też jak się przygotować do tekstu/piosenki, i wiele wiele innych rzeczy.
W sumie im dalej jestem na swojej drodze, tym bardziej doceniam tę naukę.
Jeszcze długa droga przede mną, ale przynajmniej czuję, że jestem na dobrej drodze, i czuję że wiem dokąd zmierzam 🙂
Gorąco polecam!

Marcin Hakemer-Fernandez

Jeszcze:

Opinie Mówców, Prezenterów:

Jako osoba, która uczestniczyła w warsztatach Emisji Głosu EGOsing i Sztuki Prezentacji Scenicznej z Eleną Egorovą, pragnę przestrzec Ciebie - potencjalny uczestniku.
NIE PRZYCHODŹ na te warsztaty ponieważ mogą zaburzyć Cię na dalszą część życia
1. Nigdy już nie będziesz mógł powrócić do swoich starych głosowych przyzwyczajeń, a przecież tak wygodnie jest poruszać się po znanych ścieżkach - nawet jeżeli nie wiodą do Twojego celu.
2. Nie będziesz już mógł tłumaczyć się, że dlatego śpiew Ci nie wychodzi, bo nie masz talentu... Utracisz wymówkę zwalniającą cię od odpowiedzialności za Twój głos i pracę nad nim, a w związku z tym utracisz dobre samopoczucie przy "nic-nie-robieniu" ze swoim głosem.
3. Możesz być skonfundowany a nawet przestraszony, ponieważ w trakcie zajęć zaczniesz wchodzić na drogę kreowania prawdziwych emocji w mowie i śpiewie, czyli odsłaniania Twojego prawdziwego JA, a przecież zawsze bezpieczniej jest kamuflować prawdę i chować się w "udawanie" - nawet jeśli to "nie działa".
4. Kiedy w trakcie zajęć przekonasz się, że jest możliwe połączenie w jednej osobie trenera: kompetencji, charyzmy oraz wysokich wymagań w stosunku do Ciebie, i jednocześnie wewnętrznego wyczuwalnego ciepła, radości oraz chęci niesienia pomocy w rozwoju Twojego głosu, będziesz bardziej "cierpiał" uczestnicząc w innych warsztatach tego typu, na których nie ma podobnego poziomu zadbania o Twoją Osobę (a przecież takich warsztatów jest więcej...).

Wiesław Sierant

To były naprawdę fascynujące dwa dni. Szkolenie rozpocząłem "z pewną nieśmiałością", ponieważ śpiewanie nigdy nie należało do moich silnych stron. Okazało się, że Elena krok po kroku wprowadzała nas w tajniki poprawnej artykulacji i prawidłowej prezentacji, co w dzisiejszym otoczeniu biznesowym jest umiejętnością jeśli nie konieczną, to na pewno wysoce pożądaną. Dodatkowym, jeśli nie najważniejszym, atutem szkolenia była sama prowadząca, której otwartość, bezpośredniość i ujmująca osobowość powodowały, że czas płynął miło, efektywnie i... zdecydowanie za szybko. Bardzo się cieszę, że miałem okazję wziąć udział w tym szkoleniu. Dziękuję Ci, Eleno.

Michał Skrzypczak

Opinie Wokalistów:

Warsztaty u Pani Eleny były u mnie czymś wyjątkowym. Odkryłam coś nowego, dzięki temu czuję, ze mogę więcej. Było to dla mnie coś osobistego i emocjonalnego. Myślę ze dzięki tym kilkunastu godzinom otworzyłam się bardzo i odzyskałam pewność siebie. Wiem również, ze przede mną długa droga aby w pełni moc cieszyć się z tego co robię, mieć satysfakcję i w pełni wykorzystywać głos w praktyce. Mimo wszystko czuję się wspaniale, jestem bardzo wdzięczna Pani Elenie, za czas poświęcony mi i za zaangażowanie się całym sercem w to co robię. Będę wdzięczna jej za to do końca życia. Warsztaty były ciekawe i rozwijające, dowiedziałam się bardzo wiele podstawowych zasad śpiewu. Dziękuję bardzo.

Olga Wolska

Pani Elena otwiera nie tylko głos, ale i duszę. To wspaniałe móc uczyć się od wspaniałej osobowości, która wciąż sama odkrywa możliwości swojego głosu. Lekcje są jednocześnie warsztatem i eksperymentem. Śpiew u pani Eleny to ciężka praca, wymagająca skupienia i czasu, ale stymulująca do indywidualnego rozwoju.

Patrycja

Moje wrażenia po warsztacie które są w 100% pozytywne i mógłbym opisywać o świetnej atmosferze - wesołej, koleżeńskiej ale z wyraźnym podziałem na nauczyciela i uczniów ( który wyłania się naturalnie poprzez wiedzę i pełen profesjonalizm Pani Eleny ) itp itd
Wolałbym w tej wiadomości bardziej skupić się na zachęceniu osób które się wahają czy warto iść na te warsztaty - oczywiście, warto! Sam miałem dylemat czy pojechać ( 450km odległości ) czy nie... tym bardziej, że nie chciałem skupić się na śpiewie... tylko na mowie, żeby mowa była swobodna, naturalna bez napięcia szyli...
Polecam i jeszcze raz polecam!

Tomasz Giedrojc

Metoda nauki emisji głosu jest bardzo oryginalna i alternatywna do tych najczęściej stosowanych w Polsce. Moim zdaniem przynosi ona bardzo szybkie efekty. Długo szukałam takich zajęć u różnych nauczycieli i cieszę się że trafiłam do Eleny.

Kinga K.

Lekcje u Eleny mają na celu wyzwolenie własnego, niczym nieskrępowanego głosu. Metody stosowane przez większość nauczycieli śpiewu pozwalają mechanicznie wzmocnić lub rozluźnić poszczególne partie mięśni, dzięki czemu można uzyskać określony efekt wokalny. Ale prawdziwy, niczym nieskrępowany głos wypływa z wnętrza człowieka, jest sterowany umysłem, nie ciałem. To w umyśle tkwi prawdziwa siła - nie w mięśniach. Praca z Eleną to odkrywanie krok po kroku drogi do własnego wnętrza, eksplorowanie obszarów na pograniczu świadomości i podświadomości, konfrontacja z własną osobowością, ze swoim prawdziwym "ja" - bo tam, w głębi duszy, przykryty często grubymi warstwami przyzwyczajeń, złych nawyków czy narosłych latami zahamowań psychicznych, tkwi nasz własny, czysty, naturalny głos - głos, którego nie da się nauczyć, bo on jest integralną częścią nas samych. Ten prawdziwy, niepowtarzalny głos można jedynie odnaleźć, odkryć w sobie - i stopniowo kształtować, zwiększać jego potencjał. Bo śpiewać - to nie znaczy melodyjnie powtarzać wyuczony tekst. Śpiewać - to znaczy dawać innym cząstkę siebie. Bez sztuczek, bez efekciarstwa i przede wszystkim - bezwysiłkowo, bo w harmonii z własną naturą. Prawdziwa bowiem siła - także głosu - nie polega na napinaniu mięśni. Pogodzenie się z samym sobą, pełna akceptacja siebie daje wewnętrzną moc i spokój, które otwierają drzwi do wewnętrznego świata, gdzie mieszka nasz prawdziwy, potężny - jak my sami - głos. I właśnie drogę do tego świata pokazuje swoim uczniom Elena.

Eliza Saroma-Stępniewska

Całym sercem polecam warsztaty wokalne prowadzone przez Panią Elenę Egorovą. Jest osobą bardzo młodą, piękną, pełną empatii i o dużej wiedze wokalnej. W czasie warsztatów wiele osób odnalazło swój prawdziwy gøos. Bardzo dużo skorzystałam, polecam wszystkim.

Dorota z Poznania

Pani Elena Egorova jest moją pierwszą nauczycielkę emisji głosu. Na lekcje zaczęłam uczęszczać w marcu 2010 roku. Od tego czasu nieustannie odkrywam nowe możliwości mojego głosu. Początkowo zagubiona w zupełnie nowej wizji śpiewu, z czasem zaczęłam rozumieć, że technika proponowana przez Panią Elenę jest jedyna, która przy stosowaniu się do poleceń nauczyciela, nie może mi wyrządzić żadnej krzywdy, a jeżeli będę działała według instrukcji, mogę wiele zyskać.
Wiedza jaką Pani Elena przekazuje nam, swoim uczniom, jest w teorii prosta - po prostu słuchaj, podporządkuj się swojej naturze i śpiewaj. W praktyce jest to ciężka praca, nie tyle fizycznie, ile kształtowanie umiejętności skupienia.
Na swoich lekcjach Pani Elena wymaga maksymalnego skupienia i systematyczności. Jeżeli pozwolisz pokierować głosem i uwierzysz w przekazywaną wiedzę - odkryjesz swój głos na nowo.

Hanna Wiszniewska

Zajęcia z Eleną uświadomiły mi jak wielkie i do tej pory nie odkryte możliwości kryją się w moim głosie. Aby osiągnąć sukces konieczna jest dalsza praca i wiele ćwiczeń, ale teraz, dzięki wskazówkom Eleny wiem, co i jak robić.
Pełny profesjonalizm i ogromne doświadczenie w pracy nad głosem przy jednoczesnym niezwykle miłym i serdecznym, takim słowiańskim podejściu do każdego z uczestników szkolenia powoduje, że zajęcia z Eleną są ogromną przyjemnością pomimo niezwykłej intensywności w przekazywaniu przez Nią wiedzy i ilości ćwiczeń do wykonania.

Jarosław Wiśniewski

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, który odzwierciedlał specyfikę pracy naszej firmy jak również potrzeby jego uczestników. Prowadząca potrafiła wskazać na świadome wykorzystanie atutów swojego głosu podczas prezentacji handlowych.
Na każdym etapie widoczna była duża wiedza merytoryczna prowadzącej, a zwłaszcza umiejętność jej przekazywania innym.
Należy wspomnieć, ze każdy z uczestników był znakomicie motywowany do dalszego udoskonalania pracy z głosem.
Wielkim atutem była chęć dzielenia się doświadczeniem zawodowym z uczestnikami.
Polecam zajęcia prowadzone z panią Eleną Egorovą.

Grzegorz Serwatka

Żeby 45-letniego faceta, który nigdy w dorosłym życiu nie śpiewał, w ciągu KILKU GODZIN namówić na śpiewanie, i do tego na trzeźwo – to może nie jest jeszcze wielki wyczyn, ale żeby on to na dokładkę POLUBIŁ – no to to już zasługuje na ogromny szacunek.
Dziękuję Ci Elena – w tym co robisz jesteś większa niż twój głos 🙂

Jacek Łyczko

Do tej pory „głos” traktowałem jako coś co po prostu jest.. i tyle. Elena pokazała mi w jaki sposób mogę wykorzystać to jako dodatkowe narzędzie, które w znaczący i łatwy sposób może poprawić moją efektywność podczas spotkań biznesowych i prezentacji. A to wszystko prowadzone było w sposób niezwykle ciekawy i prosty, co miało niebagatelne znaczenie dla osoby, która z profesjonalnym podejściem do głosu jako narzędzia, nie miała wcześniej wiele wspólnego

Łukasz Grzywacz


Lenka jest najcudowniejszym nauczycielem jakiego można sobie wyobrazić, nie dlatego, że uczy wspaniale i jest fachowcem, bo to jest oczywiste i nie podlega dyskusji, ale dlatego, że czyta w uczniu jak w otwartej księdze i dopasowuje lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia. To oznacza, że nie prowadzi lekcji schematycznie i dzięki temu odnosi sukcesy jako nauczyciel.
Przychodzę do Leny kilka miesięcy, moi znajomi słyszą ogromne postępy jakie poczyniłam i zgadzam się ze stwierdzeniem, że efekty lekcji są bardzo szybkie, trzeba tylko chcieć i słuchać co mówi.
Poza wszystkim Lenka jest bardzo zaangażowana w to co robi, urocza, nieprzeciętnie inteligentna i wesoła.
Wszystkim tym, którzy bardzo by chcieli, ale nie mają odwagi zapisać się na lekcje POLECAM lekcje u Leny, przekonacie się jak szybko uzyskacie pewność siebie. 🙂

Magdalena Z

Warsztaty są bardzo ciekawe, fantastyczne są wszystkie historie, analogie i obrazowe przykłady Pani Eleny, które bardzo pomagają zrozumieć pewne rzeczy. Pani Elena jest bardzo ciepłą, tworzy rodzinną, niesamowicie przyjazną atmosferę. Pewne rzeczy nie przychodzą od razu po jednych warsztatach, ale na pewno zostają żeby wrosnąć. Bardzo się cieszę, ze przyszłam na warsztaty.

Agnieszka

Od ponad trzech miesięcy uczęszczam na lekcje do Eleny i jest to dla mnie wyjątkowe doświadczenie, doświadczenie, z jakim nigdy wcześniej się nie spotkałem.
Zajęcia odbywają się w mieszkaniu Eleny, urządzonym z wielkim smakiem i gustem. Praca na lekcjach jest bardzo głęboka, odbywa się ona nie tylko na poziomie fizycznym, ale również psychicznym i duchowym. Każda lekcja zmusza mnie to przemyśleń i zmian. Niekiedy są to trudne tematy budzące złość i zniechęcenie, jednak z perspektywy tych kilku miesięcy, od kiedy uczęszczam na lekcje widzę duże, pozytywne zmiany w swoim życiu. Pomimo, że tematem zajęć jest emisja głosu, metoda, którą uczy Elena w magiczny sposób wpływa na wszystkie inne dziedziny życia. Zauważyłem to w szczególności na przykładzie moich relacji z innymi ludźmi, które stają się coraz bardziej otwarte i ciepłe, z czego jestem niesłychanie zadowolony.
Elena jest nauczycielką bardzo charyzmatyczną i wymagającą. Jednocześnie jest kobietą bardzo wrażliwą o niesamowitej intuicji i mądrości życiowej. Bardzo często mam wrażenie, że krótkim spojrzeniem potrafi doskonale dostrzec, z czym danego dnia do Niej przychodzę. Dzięki Elenie zrozumiałem, czym jest prawdziwa nauka, że nie jest to przyswajanie informacji, do jakiego byłem przyzwyczajony w szkole, ale głęboki proces wewnętrznej pracy, wymagający zaangażowania, koncentracji i otwartości umysłu.

Marcin Teodorczyk

Ochota na naukę śpiewu przyszła do mnie dość niespodziewanie ponieważ nigdy wcześniej się tym nie zajmowałem ani zbytnio nie interesowałem. Moja wiedza na ten temat i umiejętności były gdzieś w strefie wartości ujemnych więc idąc na pierwsze spotkanie z Leną miałem obawy czy mnie przyjmie i czy ja się w ogóle będę nadawał do śpiewania. Moje wyobrażenie o śpiewie było takie, że jest to jakaś technika, czegoś się trzeba nauczyć, coś wyćwiczyć. Ze zdumieniem i radością dowiedziałem się, że śpiew jest moją naturalną umiejętnością i każdy ma to w sobie a jedyna rzecz, którą trzeba wyćwiczyć to uwalnianie tej naturalności, nie zamykanie jej w ramach swoich wyobrażeń o tym jak to powinno być. Okazało się, że wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, wymaga zmiany myślenia, podejścia do samego siebie, radzenia sobie z tremą, z tym jak inni mnie postrzegają. W tej pracy bardzo pomocna jest osobowość Leny, która jest naturalna, szczera i otwarta więc wszelkie próby zejścia z prostej drogi nauki, szukanie własnych rozwiązań, powroty do swoich schematów są natychmiast demaskowane i gaszone w zarodku. Inną cechą Leny, niezwykle pomocną w całym procesie nauki choć nie zawsze miłą i przyjemną jest jej zaangażowanie i wymaganie zaangażowania i pracy od uczniów. Tak, nauka śpiewu wymaga dużo zaangażowania, determinacji i chęci. Ale ja idąc na pierwsze spotkanie bardzo chciałem nauczyć się śpiewać i to mi zostało. Pewne postępy w moim śpiewaniu się dokonały a co najcenniejsze śpiewanie zaczęło mi dawać mnóstwo satysfakcji i radości, tak że teraz nie mogę się bez niego obejść dłużej niż kilka dni.

Piotr Prokopowicz

Do Eleny przychodzę już prawie rok, postępy, które poczyniliśmy są naprawdę ogromne. Zajęcia te mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. W przeciwieństwie do większości znanych "specjalistów" od głosu Elena nie uczy niszczących dla strun głosowych technik, tylko pomaga odkryć naturalny głos. Dzięki temu jest on pełny, donośny i unikalny, a śpiewanie to nie trening siłowy tylko wypoczynek. Efekty są dość szybkie, ale oczywiście lekcje wymagają skupienia i ciężkiej pracy. Poza tym Elena jest osobą naprawdę sympatyczną i zajęcia z nią to czysta przyjemność 🙂

Mateusz Cyrankowski

I jeszcze:

Podsumowanie: oto cały pakiet, który otrzymasz:

Kurs "EMISJA GŁOSU EGOsing® - Uwolnij Głos!"

BONUSY:

BONUS #1: KURS "Efektywny Sprzedawca"..............................wartość 1499 zł

BONUS #2: KURS "Sztuka Prezentacji".....................................wartość 2499 zł

BONUS #3: KURS "Interaktywna Prezentacja"..........................wartość 1999 zł

BONUS #4: KURS "Zarządzanie Konfliktami".............................wartość 1499 zł

BONUS #5: Konsultacja indywidualna........................................wartość 200 zł

BONUS #6: Twoje wsparcie LIVE.................................................wartość 999 zł

Łączna wartość bonusów to: 8 695 zł

Jednak dziś możesz uzyskać dostęp do całego pakietu za ułamek tej kwoty... Dlaczego...?

Mam kilka powodów:

1. Tworząc kurs "Emisja Głosu EGOsing - Uwolnij Głos!" chcę wraz z Tobą stworzyć NOWĄ JAKOŚĆ. Chcę abyś uczestniczył w tym projekcie i razem ze mną  i współtworzyłeś naszą społeczność!


2. Nie chcę tworzyć kolejnych szkoleń...  Chcę wyposażyć Ciebie w  pełną niezbędną wiedzę i wsparcie, które pozwoli rozwijać siebie i swój biznes.


3. Moją misią czuje dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z ludźmi, którzy poważnie podchodzą do siebie i są gotowi wziąć swoje życie w swoje ręce.

Emisja Głosu EGOsing® - Uwolnij Głos!

MOJA SPECJALNA OFERTA DLA CIEBIE

KURS

EMISJA GŁOSU EGOsing®

- Uwolnij Głos!

cena brutto (zwolnienie z VAT)

lub 198 zł/msc*

KURS "Emisja Głosu EGOsing® - Uwolnij Głos!"

BONUS #1: KURS "Efektywny Sprzedawca" (wartość 1499 zł)

BONUS #2: KURS "Sztuka Prezentacji" (wartość 2499 zł) 

BONUS #3: KURS "Interaktywna Prezentacja" (wartość 1999 zł)

BONUS #4: KURS "Zarządzanie Konfliktami" (wartość 1499 zł)

BONUS #5: Konsultacja indywidualna (wartość 200 zł)

BONUS #6: Twoje wsparcie LIVE  (wartość 999 zł)

* - Instrukcja jak kupić na raty:

1. Dodaj KURS do koszyka

2. Wypełnij dane do zamówienia i przejdź dalej

3. Na poziomie płatności wybierz opcję „Raty Pekao”

MOJA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Kupując mój kurs nie ponosisz żadnego ryzyka

Aby ułatwić Ci decyzję całe ryzyko biorę na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że to nie jest dla Ciebie

napisz do mnie e-maila,

a oddam Ci 100% pieniędzy - bez zbędnych pytań.

Oto dwa powody, dla których to robię:

1

Jestem całkowicie pewna jakości wiedzy, którą proponuje...

Opinie klientów potwierdzają to...

2

Mam ogromny szacunek do Ciebie i moich klientów.

Jeśli uznasz, że wiedza, którą przekazuję nie jest warta Twoich pieniędzy, to nie chcę Cię wiązać w żaden sposób...

Uważam, że to jest fair.


Zobacz, przetestuj - w 100% bez ryzyka.

Masz 14 dni na zwrot inwestycji.

Pamiętaj! Nic nie ryzykujesz...

masz 14 dni na zwrot pieniędzy

Jeśli masz pytania pisz na adres:

info@egorova.pl


FAQ

1. Czy otrzymam fakturę?

Jeśli prowadzisz firmę, otrzymasz fakturę, którą możesz wrzucić sobie w koszty.


2. Czy naprawdę mam 14 dni na zmianę decyzji?

Tak, oczywiście. Całe ryzyko jest po mojej stronie. Wystarczy, że prześlesz potwierdzenie płatności, a wyślę ci zwrot całej kwoty.

Copyright © Akademia Emisji Głosu EGOsing z Eleną Egorovą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

To już ostatni krok...

Podaj swój mail, na który mam wysłać dane do webinaru

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

To już ostatni krok...

podaj swój mail, na który mam wysłać dane do webinaru

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

To już ostatni krok...

Podaj swój mail, na którą mam wysłać dane do webinaru

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close