Menu Zamknij

Opinie uczestników szkoleń

Szkolenie przeprowadzone przez Elenę Egorovą uzupełniło moje kompetencje związane z emisją głosu, którą to będę wykorzystywał w moim życiu zawodowym i prywatnym 🙂 Szkolenie godne polecenia.

Jarosław Piątek

Uczestniczyłem już w kilku szkoleniach z zakresu używania głosu i prezentacji publicznych. jednak to, czego doświadczyłem na dwudniowym szkoleniu-warsztacie z Eleną, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Po pierwsze, unikalne podejście do emisji głosu – koncepcja genialna w swojej prostocie, a jednocześnie bardzo skuteczna. To DZIAŁA!! Po drugie, bardzo dobrze zaprojektowane i przeprowadzone szkolenie, z wykorzystaniem do maksimum czasu zajęć – bez “odpuszczania” czegokolwiek – każdy musiał wykonać przypisane zadanie. Po trzecie – charyzmatyczna osobowość Eleny oraz bardzo atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć spowodowały, że czas płynął szybko i pod koniec pojawiła się nuta żalu “szkoda, że to już koniec, CHCIAŁBYM JESZCZE…” Dziękuję Ci Elena za umiejętności, które mi przekazałaś oraz za niezapomniane przeżycia w trakcie warsztatów.

Wiesław Sierant

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, który odzwierciedlał specyfikę pracy naszej firmy jak również potrzeby jego uczestników. Prowadząca potrafiła wskazać na świadome wykorzystanie atutów swojego głosu podczas prezentacji handlowych. Na każdym etapie widoczna była duża wiedza merytoryczna prowadzącej, a zwłaszcza umiejętność jej przekazywania innym. Należy wspomnieć, ze każdy z uczestników był znakomicie motywowany do dalszego udoskonalania pracy z głosem. Wielkim atutem była chęć dzielenia się doświadczeniem zawodowym z uczestnikami. Polecam zajęcia prowadzone z panią Eleną Egorovą.

Grzegorz Serwatka

To były naprawdę fascynujące dwa dni. Szkolenie rozpocząłem “z pewną nieśmiałością”, ponieważ śpiewanie nigdy nie należało do moich silnych stron. Okazało się, że Elena krok po kroku wprowadzała nas w tajniki poprawnej artykulacji i prawidłowej prezentacji, co w dzisiejszym otoczeniu biznesowym jest umiejętnością jeśli nie konieczną, to na pewno wysoce pożądaną. Dodatkowym, jeśli nie najważniejszym, atutem szkolenia była sama prowadząca, której otwartość, bezpośredniość i ujmująca osobowość powodowały, że czas płynął miło, efektywnie i… zdecydowanie za szybko. Bardzo się cieszę, że miałem okazję wziąć udział w tym szkoleniu. Dziękuję Ci, Eleno. 

Michał Skrzypczak

Zajęcia z Eleną uświadomiły mi jak wielkie i do tej pory nie odkryte możliwości kryją się w moim głosie. Aby osiągnąć sukces konieczna jest dalsza praca i wiele ćwiczeń, ale teraz, dzięki wskazówkom Eleny wiem, co i jak robić. Pełny profesjonalizm i ogromne doświadczenie w pracy nad głosem przy jednoczesnym niezwykle miłym i serdecznym, takim słowiańskim podejściu do każdego z uczestników szkolenia powoduje, że zajęcia z Eleną są ogromną przyjemnością pomimo niezwykłej intensywności w przekazywaniu przez Nią wiedzy i ilości ćwiczeń do wykonania.

Jarosław Wiśniewski

Do tej pory “głos” traktowałem jako coś co po prostu jest.. i tyle. Elena pokazała mi w jaki sposób mogę wykorzystać to jako dodatkowe narzędzie, które w znaczący i łatwy sposób może poprawić moją efektywność podczas spotkań biznesowych i prezentacji. A to wszystko prowadzone było w sposób niezwykle ciekawy i prosty, co miało niebagatelne znaczenie dla osoby, która z profesjonalnym podejściem do głosu jako narzędzia, nie miała wcześniej wiele wspólnego.

Łukasz Grzywacz

Żeby 45-letniego faceta, który nigdy w dorosłym życiu nie śpiewał, w ciągu KILKU GODZIN namówić na śpiewanie, i do tego na trzeźwo – to może nie jest jeszcze wielki wyczyn, ale żeby on to na dokładkę POLUBIŁ – no to to już zasługuje na ogromny szacunek. Dziękuję Ci Elena – w tym co robisz jesteś większa niż twój głos 🙂

Jacek Łyczko