Kurs online Emisja Głosu - Śpiewaj Profesjonalnie!

Pełny kurs Emisji Głosu
- Nauki Śpiewu!


Wątpisz w swój głos a może nawet w swój talent?
Zastanawiasz się: czy masz słuch i dlaczego głos się nie słucha?

Marzysz o śpiewaniu, ale nie czujesz się w tym pewny?

Jak odzyskać wiarę w swój głos - w własne możliwości?

Wokal bez tajemnic.
Jak ODZYSKAĆ swój głos, ODKRYĆ jego PEŁNY POTENCJAŁ i rozwijać swoje możliwości utrzymując ich na poziomie NAJWYŻSZEGO PROFESJONALIZMU.

Kurs online Emisja Głosu - Śpiewaj Profesjonalnie!

JA TEŻ MARZYŁAM O ŚPIEWANIU

Od dzieciństwa żyłam śpiewem.

Moi rodzice planowali dla mnie inną przyszłość, ale ja uparcie dążyłam do mojego celu - wymarzonych studiów, na których nauczę się profesjonalnie śpiewać.

Kiedy wreszcie osiągnąłem swój cel i dostałam się na studia dzienne na kierunku "Śpiew Akademicki", na najbardziej prestiżowej uczelni, poczułam wielkie rozczarowanie. Proponowane metody nauczania śpiewu zaszkodziły mi. Miałam trudności ze śpiewaniem, mój głos drżał, był słaby i szybko się męczył. Byłam załamana i pełna żalu. Zrozumiałam, że profesjonalna uczelnia nie gwarantuje skutecznego nauczania.

W tedy zrozumiałam, że:

Talent można stracić nie mając dobrego warsztatu wokalnego!
Opinie typu: nie masz talentu i słuchu są powierzchowne i dawane przez osób nie profesjonalnych, nie mających pomysłu na  rozwiązanie tego typu problemów. Mogą to powiedzieć osoby bliskie, koledzy lub  (co jest karygodne) nauczycieli. Nie można tym przejmować się tylko uparcie dążyć do swojego celu!
Nauka śpiewu musi być dopasowana indywidualnie do każdego! Ogólniki typu: "prawidłowe" oddychanie, ćwiczenia dykcji, artykulacji, postawa ciała i ustawienie sposobu na każdą wysokość tonów może sprawić zupełne rozregulowanie naturalnej pracy aparatu głosowego i skutkować utratą głosu / talentu!

KSZTAŁCIŁAM SIĘ DALEJ!

Po ukończeniu studiów nie miałam ochoty kontynuować rozwoju wokalnego. Byłam całkowicie rozczarowana nauką, poszukiwałam nauczycieli w Akademii, jeździłam na konsultacji ale wszędzie była taka sama emisja, oparta na wizjach fizycznego zarządzania narządem głosu – fatalnego rozwiązania dla mnie.

Ukończyłam kilka kursów w kierunku szkolnictwa, prezentacji, sztuki oratorskiej i przez kilka lat prowadziłam szkolenia w całej Rosji: Moskwie, Sankt-Petersburgu, Samarze, Kałudze, Rostowie nad Donem, Jekaterynburgu, później Ukrainie: Kijowie, Charkowie a dalej w  Kirgizji, Kazachstanie i Mołdawii dla moich klientów: Lexmark, DEPO Computers, Formoza, Toshiba Corporation, VEKA, Korporacja Vitamax, Diasoft, EuroManagement.

W Polsce uzyskałam wysoką pozycję specjalistyczną z tytułem Master Business Trainer Level Superior, Certyfikat Coaching Społeczny Adeptus-Fundamentals, zdobyłam Pierwszą Nagrodę: II Mistrzowski Konkurs Pedagogów Muzyki, ukończyłam studia podyplomowe WSM Logopedia.

Elena Egorova  - szkolenia
Elena Egorova - Szkolenia Biznesowe
Elena Egorova - Szkolenie Biznesowe

Moi klienci:

Diasoft - kompletne IT

Działalność szkoleniowa w Polsce jest moim dumnym osiągnięciem bowiem właśnie tu odbył się debiut moich szkoleń Emisji Głosu metodą EGOsing® i przez kolejne lata zdobyłam zaufanie i uznanie moich klientów często ponawiając naszą współpracę. Oto oni: ING Bank Śląski, EDF Fenice Poland, “Koszutkowe Rytmy” – Katowice Miasto Muzyki, Centrum Myśli JP2 oraz setki indywidualnych Uczniów z całej Polski.

Kilka razy byłam zaproszona jako Ekspert nauki śpiewu by podzielić się tajnikami mojej metody pracy z głosem w telewizyjnych porannych programach: “Kawa czy herbata”, “Pytanie na Śniadanie” oraz byłam zaproszona do “Europa da się lubić”, projekt „Lady” i innych.

Tworząc swoją metodę kupiłam się na poszukiwaniu logicznych rozwiązań korzystają również z własnej praktyki: mieszkając w Polsce zaśpiewałam ponad 600 koncertów solowych, co dało mi bezcenne doświadczenie.

Elena Egorova- Trener Głosu

CO ZROBIŁAM?

Stworzyła metodę EGOsing®
- odzyskanie naturalnych możliwości głosu

Po pierwsze doceniłam zdobyte doświadczenie bo dzięki niemu rozpoczęłam poszukiwanie skutecznego nauczania wokalu by nauka śpiewu była dopasowana do każdego ucznia i pomagała odkryć pełny naturalny zasób głosu.

Przez wiele lat kropla po krople gromadziłam wiedzę, by pomagać takim marzycielom śpiewu jaką ja kiedyś byłam.

Stworzyłam metodę pracy z głosem EGOsing dzięki której mogę z czystym sercem ZAGWARANTOWAĆ  że Twój Głos zabrzmi dźwięcznie i soczyście, dzięki czemu będzie stabilny i mógł wytrzymać większe obciążenia.

W chwili obecnej mam setki Uczniów na całym świecie, kształcę nauczycieli śpiewu, otrzymałam zaproszenie by wykładać emisję głosu dla studentów wydziału Logopedii na jednej z Warszawskich Uczelni.

Elena Egorova

Trener Głosu, Wokalistka, Autorka Emisji Głosu EGOsing®, Logopeda, Master Business Trainer Level Superior, Coach.

Dyplom “Śpiew Akademicki” GMU im. Gniesinych
Świadectwo studiów WSM kierunek “Logopedia”
Dyplom Master Business Trainer Level Superior 3/B3/ODiTK
Pierwsza nagroda: II Mistrzowski Konkurs Pedagogów Muzyki
Certyfikat "Coaching Społeczny Adeptus-Fundamentals"
Certyfikat “Mistrz Sztuki Sprzedaży” oraz "Sztuki Prezentacji"
Certyfikat WebMistrz

TERAZ całe moje doświadczenie i wiedzę  wykorzystałam na stworzenie

NAJBARDZIEJ SKUTECZNEGO kursu Emisji Głosu!

Ale na początku chcę spytać Ciebie:

JAKA JEST TWOJA HISTORIA?

 Z jakimi trudnościami borykasz się?

Twój głos nie słucha się, jest niewyraźny, słaby, drżący, ma nie ładnie brzmienie?

Wiem jak wiele sił to i energii życiowej to zabiera...

Oto spis najczęstszych zaburzeń głosu i mowy:

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY, ZABURZENIA GŁOSU i MOWY

Podczas mówienia:  Podczas śpiewania:

Słaby cichy zanikający głos (dysfonia)
Przerywający się dźwięk głosu (koguty)
Zanik, utrata głosu (afonia)
Brak możliwości wzmocnienia głosu
Słyszalne powietrze w dźwięku głosu
Drżenie głosu
Krótki okres brzmienia głosu
Ograniczona skala głosu
„Płaski głos” / nie ładnie brzmiący głos
Niewyraźne wypowiadanie / śpiewanie pewnych słów, sylab
Wady mowy

Wydaje się ze naprawienie tych zaburzeń jest celem nieosiągalnym a jednak jest to łatwiejsze niż myślisz 😉 ponieważ moja metoda jest najbardziej skuteczną

Terapią głosu dla MÓWCÓW i WOKALISTÓW

Jeżeli jesteś tu, na mojej stronie, to jesteś Wokalistą, Artystą lub Prezenterem, Mówcą, Nauczycielem.

Witam Cię serdecznie.

Na pierwsze spojrzenie wydaje się że Wokalista i Mówca potrzebują odrębnego warsztatu emisji głosu, ponieważ często od moich Uczniów słyszę: "ja potrzebuję tylko warsztat mówienia…" lub "ja chcę na naukę śpiewu…".

Odpowiem tak. Zajęcia z każdym z Was zacznę tak jak w szkole tańca - od pierwszych kroków. To będzie praca nad każdą sylabą podczas mówienia. Te sylaby dla wokalistów później będą składać się w słowa i muzyczne frazy. Dla mówców sylaby połączymy w słowa wypowiadane bliżej lub dalej co w dokładności będzie odpowiadało skalę muzyczną wysokości dźwięków w muzyce.

I przywołując tu matkę logikę chcę Tobie zadać pytanie: czyżby sztuka przemowy była zbędna dla Wokalisty, Artysty? I na odwrót: czyżby skala głosu dla Mówców i Nauczycieli nie była istotna?

W odpowiedzi nasuwa się przykład: gdy zwracasz się do lekarza, to na jego zalecane badania odpowiadasz „przecież mnie tylko boli głowa, to po co kłuć rękę by pobrać krew? Ja chcę leczyć tylko głowę!

Ograniczony trening - to ograniczony głos.

Aby emisja głosu była skuteczna trzeba odkryć prawdziwy, pełny zasób głosu podczas mówienia, wołania a później podczas śpiewu.

Twoja WOLNOŚĆ - to  ŚWIADOMOŚĆ REZERWY Twojego Głosu.

Więc daj się poprowadzić: krok po kroku odkryje tobie
WSZYSTKIE TAJNIKI EMISJI GŁOSU!

EGOsing® - INNOWACYJNA METODA

Uświadomienie naturalnych procesów działania naszego organizmu i logiczne kierowanie zasobem odkrytego głosu

Procesy zachodzące w naszym organizmie mają naturę holistyczną: większość spięć fizycznych - to przyczyny psychiczne, stąd i nazwa EGOsing®:
EGO – część osobowości człowieka, która uświadamia się jako JA i kontaktuję się z światem zewnętrznym poprzez postrzegania i działania.
Sing – śpiew. Proces wydobycia głosu poprzez harmonijną współpracę narządów aparatu głosowego.

Odzyskanie możliwości głosowych, które otrzymaliśmy od urodzenia

Każdy człowiek rodzi się z olbrzymim, dźwięcznym zasobem głosowym jednak później w skutek różnych przyczyn - "filtrów głosowych" traci naturalność daną nam od urodzenia. Nauka EGOsing polega na pracy z “filtrami”, pewnymi “zatorami w głowie”, które skutkują fizycznymi blokadami.

Emisja Głosu wolna od stylistyki

Zastanawiasz się czy to nauka śpiewu rozrywkowego, klasycznego czy może interesuje cię śpiew "biały"?  Emisja Głosu EGOsing - to narzędzia oraz ćwiczenia skierowane na uruchomienie twojego naturalnego głosu danego tobie Bogiem, wolnego od jakiej kol wiek stylistyki. Gdy już będziesz znać swój głos to będziesz podążać za taką muzyką w której twój nowoodkryty głos będzie prezentował się najlepiej: rozrywka, klasyka, rock lub śpiew ludowy.

Metoda uruchamia Twój głos w najlepszy sposób na chwilę obecną

Jedna z największych  zalet metody EGOsing® polega na tym, że twój sposób wydobycia głosu będzie cały czas "automatycznie" dostosowywać się do twojego zmieniającego się codziennie a czasem co godzinę ciała całkowicie zależnego od warunków wewnętrznych (samopoczucie, ciśnienie, stan zdrowia...)  oraz warunków zewnętrznych (pora roku, pora dnia, ciśnienie, warunki akustyczne, poziom wilgotności, temperatura...).

EGOsing®: nauka i profesjonalizm w pigułce

Cała moja wiedza zdobywana przez 30 lat zastała uporządkowana i ułożona w przemyślany system z 10 lekcji krok po kroku łączenia teorii i praktyki. Każda teza w lekcjach jest podparta schematami, rysunkami i diagramami.

Psychologiczny aspekt nauki

Metoda EGOsing® pozwala uruchomić pełny, naturalny duży głos, o istnieniu którego najczęściej nie zdajemy sobie sprawy. Metoda oparta na pracy z psychicznymi przyczynami blokad i stawia Ucznia przed pytaniem: “co z nimi zrobię?”. Stąd psychologiczny efekt nauki, który może wydawać się zaskakujący gdyż skupiamy się tylko na pracy z głosem.

Długotrwałe rezultaty

Każde ćwiczenie, które zaproponuję Tobie będzie miało swoje postawy - fundamenty wiedzy, nauki i logiki. Sprawi to że po skończonej nauce już nie będziesz mógł ich wyrzucić z głowy, one na stale rozszerzą twoje horyzonty w tej dziedzinie, staną się częścią twojego charakteru. To jest mój długotrwały prezent dla ciebie.

Co znajdziesz w kursie:

Kurs online Emisja Głosu - Śpiewaj Profesjonalnie!
Kurs online Emisja Głosu - Śpiewaj Profesjonalnie!

Pełny warsztat wokalny niezbędny do rozpoczęcia
PROFESJONALNEJ DZIAŁALNOŚCI

Czego dowiesz się z mojego kursu:

Jak odkryć prawdziwą barwę i pełny zasób swojego głosu, poznać własne możliwości nawet jeżeli od lat wątpiłeś w swój talent!
Nauczę wydobywać stabilny silny, nie łamiący się głos!
Poznasz blokatory / filtry głosowe i prosty sposób na pozbycie się ich;
Odkryje najważniejszą tajnik komunikacyjny - dzięki niemu już nigdy nie stracisz panowanie nad głosem!
Pokaże tobie jak działa aparat głosowy, jego budowę i sposoby zarządzania nim;
Jak mówić lub śpiewać by po dłuższym wysiłku nie męczyć się,
Poznasz prosty i genialny sposób na dźwięczny pełny i stabilny głos!
Dowiesz się jak pozbyć się blokujących przekonań;
Jak śpiewać z pięknym wibrato i na co warto uważać by nie zdestabilizować pozycje wokalną;
Jak zniwelować i naprawić wyniki złych przyzwyczajeń głosu;
W jaki sposób budować własną markę, stworzyć swój własny styl;
Poznasz skuteczne ćwiczenia jak powiększyć skale głosu!
Poznasz wyjątkowo skuteczne techniki pracy z głosem: UP, SNCG, WD, RZ i inne
Pokażę tobie pełny spis najbardziej skutecznych ćwiczeń do rozwoju głosu!
Pokażę tobie prosty i skuteczny sposób pracy nad piosenką
Dowiesz się jak pozbyć się strachu i wstydu podczas śpiewania - oni już nigdy nie będą cie blokować!
Poznasz sposoby dbania o głos by z wiekiem był bardziej stabilny i po prostu zdrowy!
Nauczę ciebie techniki DS by odzyskać pewność siebie i budować swoją wysoką samoocenę!
Stworzymy plan samodzielnego rozwoju możliwości swojego głosu i uzyskując co raz leprze rezultaty!

Dzięki temu:

Całkowicie zmieni się twoja perspektywa postrzygania siebie i swoich możliwości,

Uruchomi się spektrum ukrytego w tobie potencjału: głos, cechy, możliwości, plany...

Pozbędziesz się strachów i fobii - podstawowej przyczyny niepowodzeń

Staniesz niezależnym i pewnym siebie artystą solowym.

Kurs online Emisja Głosu - Śpiewaj Profesjonalnie!

- to pełnia wiedzy, przemyślanych
indywidualnych rozwiązań.

Całościowy pakiet narzędzi
skrupulatnie uzupełniany
 przeze mnie w ciągu wielu lat.

WARTOŚĆ KURSU:

899 ZŁ

Kupując kurs otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej z całodobowym dostępem!

WRAŻENIA O KURSIE:

Śpiew - to nie tylko praca aparatu głosowego

Moje doświadczenie pokazuje, że aby emisja głosu była skuteczna to warto sięgnąć bardziej szerokiego podejścia.

Stres a dokładnie fobii są najbardziej znaczą przyczyną zaburzonej pracy aparatu głosowego. I uwierz mi, że nie pomogą masaże, ćwiczenia i rozciągania, bo przyczyna blokad jest "w sercu".

Dlatego mam dla Ciebie
KILKA DODATKOWYCH BONUSÓW:

BONUS #1

Moja recepta na tremę

Co robić gdy strach blokuje ciało i głos?

Poznasz sposoby panowania nad emocjami i tremą, dzięki czemu stres już nigdy nie wyprowadzi ciebie z równowagi.

WARTOŚĆ BONUSU:

99 ZŁ

BONUS #2

Jak śpiewać

by była "gęsia skórka"

W muzyce TO jest najważniejsze

Podzielę się z Tobą wiedzą, której nie znajdziesz na studiach muzycznych a dzięki której Twój występ będzie zawsze  niezapomniany.

WARTOŚĆ BONUSU:

99 ZŁ

BONUS #3

Technika

"Czempion Mowy"

Jak mówić by być słyszanym i zrozumianym

Jak mówić by być słuchanym, usłyszanym i zrozumianym
Jak mówić by wzbudzać szacunek i podziw
Jak mówić by być pewnym siebie

WARTOŚĆ BONUSU:

299 ZŁ

BONUS #4

Błędy,
które nie popełnię

Te błędy można zaobserwować wszędzie: podczas koncertów, w telewizji, w trakcie prezentacji oraz innych występów.

Poznasz pełny spis błędów, które odróżniają amatora od profesjonalisty i dzięki temu znajdziesz się o kolejny poziom wyżej.
Spis dodatkowych wskazówek.

WARTOŚĆ BONUSU:

99 ZŁ

BONUS #5

Twoje wsparcie LIVE

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Stałe wsparcie w ramach grupy Facebook  — świetne miejsce gdzie w każdej chwili możesz pytać - korzystać z doświadczenia innych osób.  Razem ze mną pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania.
Dostęp do dodatkowych webinarów specjalnych.

WARTOŚĆ BONUSU:

399ZŁ

BONUS #6

Analiza
Twojego nagrania

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Konsultacje 1 ze mną, Eleną Egorovą.
Przeanalizuję twoje nagrania, usłyszysz wskazówki do samodzielnego rozwoju
Odpowiem na wszelkie możliwe Twoje pytania na temat Emisji Głosu i innych dotyczących kursu i bonusów.
Konsultacja trwa godzinę z możliwością rozbicia np. 4x15 min lub 2x30 min.
Bonus możesz wykorzystać przez 6 miesięcy od dołączenia do społeczności.
Konsultacje odbywają się przez aplikacje Whatsapp lub telefon.

WARTOŚĆ BONUSU:

200ZŁ

BONUS #7

Nauka gry na piano+
lista najlepszych pianin

Budowa podstawowych akordów fortepianowych na przykładzie utworu Amazing Grace

Rozpoczęcie nauki gry na pianino!
Twoja wokalna niezależność od muzyków!
Poznasz podstawowe akordy niezbędne do samodzielnego akompaniamentu!

WARTOŚĆ BONUSU:

199ZŁ

BONUS #8

Jak nie fałszować?

Często nie trafiasz w wysokość dźwięku?

Udowodnię Tobie, ze masz słuch, nie nie jesteś w stanie fałszować!
Pokaże w jaki sposób zarządzać głosem by śpiewać gwarantowanie czysto!

WARTOŚĆ BONUSU:

99ZŁ

BONUS #9

Jak śpiewać by POŁĄCZYĆ REJESTRY?

Jak śpiewać by nie było słychać połączonych rejestrów?

Pokaż Tobie na diagramie jak wyglądają rejestry oraz jak zarządzać głosem / jak śpiewać na całej skale głosu - płynnie połączając rejestry!
Zdobędziesz pewność siebie, ze twój głos już ciebie nie zdradzi!

WARTOŚĆ BONUSU:

99ZŁ

BONUS #10

Jak ZARZĄDZAĆ GŁOSEM?

Jak zarządzać głosem i mieć nad min kontrolę?

Pokaże Tobie prosty i genialny sposób zarządzania głosem by był stabilny, pełny i lekko podporządkowywał się podczas śpiewu!

WARTOŚĆ BONUSU:

99ZŁ

BONUS #11

Jak BUDOWAĆ WYSOKĄ SAMOOCENĘ?

Przydała by się wyższa samoocena?

Pokaże Tobie świetną i skuteczną technikę do budowania pewności siebie!

WARTOŚĆ BONUSU:

99ZŁ

BONUS #12

JAK ŚPIEWAĆ korzystając z RZECZYWISTEJ AMPLITUDY GŁOSU?

Boisz się wyższych i głośniejszych dźwięków?

Mam świetny diagram do wytłumaczenia naturalnej amplitudy głosu i zastosowania go podczas nauki śpiewu!
Dowiesz się co dokładnie robić by wykorzystać pełny swój głos na każdej wysokości swjoej skali!

WARTOŚĆ BONUSU:

99ZŁ

JAK MÓJ KURS ZMIENI TWOJE ŻYCIE

Wiedza i nabyte umiejętności obdarują ciebie niewiarygodną pewnością siebie, poczuciem słuszności kierunku, profesjonalizmu – będą dla ciebie skrzydłami i wolnością w śpiewie.

Zostaniesz Solistą
z prawdziwego zdarzenia

MOJA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Kupując mój kurs nie ponosisz żadnego ryzyka

Aby ułatwić Ci decyzję całe ryzyko biorę na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że to nie jest dla Ciebie

napisz do mnie e-maila,

a oddam Ci 100% pieniędzy - bez zbędnych pytań.

Oto dwa powody, dla których to robię:

1

Jestem całkowicie pewna jakości wiedzy, którą proponuje... Opinie klientów potwierdzają to...

2

Mam ogromny szacunek do Ciebie i moich klientów.

Jeśli uznasz, że wiedza, którą przekazuję nie jest warta Twoich pieniędzy, to nie chcę Cię wiązać w żaden sposób...

Uważam, że to jest fair.

Zobacz, przetestuj - w 100% bez ryzyka.

Masz 30 dni na zwrot inwestycji.

Pamiętaj! Nic nie ryzykujesz...

masz 30 dni na zwrot pieniędzy

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie:

pakiet Podstawowy

ŚPIEWAJ

profesjonalnie

cena brutto (zwolnienie z VAT)

Kurs online "Śpiewaj Profesjonalnie" - unikalna wiedza w 10 lekcjach (wartość 899zł)
BONUS#5: Twoje wsparcie LIVE (wartość 399zł)

pakiet premium

ŚPIEWAJ

profesjonalnie

cena brutto (zwolnienie z VAT)

Kurs online "Śpiewaj Profesjonalnie" - unikalna wiedza w 10 lekcjach (wartość 899zł)
BONUS#1:
Moja recepta na tremę (wartość 99zł)
BONUS#2:
Jak śpiewać by była"gęsią skórka"? (wartość 99zł)
BONUS#5:
Twoje wsparcie LIVE (wartość 399zł)

pakiet złoty

ŚPIEWAJ

profesjonalnie

cena brutto (zwolnienie z VAT)

Kurs online "Śpiewaj Profesjonalnie" - unikalna wiedza w 10 lekcjach (wartość 899zł)
BONUS#1:
Moja recepta na tremę (wartość 99zł)
BONUS#2:
Jak śpiewać by była"gęsią skórka"?  (wartość 99zł)
BONUS#3:
Technika "Czempion Mowy" - jak mówić by być słyszanym, zrozumianym i pewnym siebie  (wartość 299zł)
BONUS#4: Błędy, które nie popełnię  (wartość 99zł)
BONUS#5: Twoje wsparcie LIVE (wartość 399zł)
BONUS#6: Analiza twojego nagrania wraz z wskazówkami rozwojowymi (wartość 200zł)
BONUS#7:
Nauka gry na piano + lista najlepszych pianin (wartość 199zł)
BONUS#8:
Jak nie fałszować? (wartość 99zł)
BONUS#9:
Jak śpiewać by POŁĄCZYĆ REJESTRY? (wartość 99zł)
BONUS#10:
Jak ZARZĄDZAĆ GŁOSEM? (wartość 99zł)
BONUS#11:
Jak BUDOWAĆ WYSOKĄ SAMOOCENĘ? (wartość 99zł)
BONUS#12:
JAK ŚPIEWAĆ korzystając z RZECZYWISTEJ AMPLITUDY GŁOSU? (wartość 99zł)

Kupując wybrany pakiet otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej z kursem oraz bonusami.

Możesz z niej korzystać w każdej chwili dnia lub nocy.

REKOMENDACJE

Uczestnik Szkolenia

Warsztaty przygotowane przez Panią Eleną pozwoliły na przełamanie kilku ważnych barier, z którymi często spotykamy się w pracy zawodowej i w życiu codziennym. Dzięki pracy nad Umiejętnością posługiwania się barwą głosu, kontrolowaniu siły głosu modulacji skuteczniej można wykorzystać własną mowę w czasie prezentacji czy komunikacji. Bardzo ciekawe podejście do rozwiązywania konfliktów, które miałem okazję poznać w czasie szkolenia będzie wykorzystywane przeze mnie w sytuacjach trudnych. Rekomenduję warsztaty prowadzone przez Panią Eleną.

ROMUALD CHORĄŻY, ING BANK ŚLĄSKI, DYREKTOR REGIONALNY DS DETALICZNYCH.

Uczestnik Warsztatu

Te warsztaty to prawdziwa przyjemność dla fanów muzyki i nie tylko! Elena udowadnia, że każdy może śpiewać!! Zajęcia pozwalają na leprze poznanie siebie i mogą być pierwszym krokiem w przygodzie ze śpiewaniem. Zdecydowanie polecam!!

LIDIA ZALEWSKA, SPECJALISTKA DS. MEDIÓW, ŚPIEWA W SCHOLI

Uczestnik Warsztatu

... wiedza została w głowie I w mojej podróży z głosem ciągle pamiętam o ważnych zasadach, które omawialiśmy podczas zajęć.
Mijają miesiące i te zasady dalej mnie kierują. Pamiętam o ważności śpiewania (i mówienia) pełnym głosem, o problemach ze zbyt mocnym albo za słabym domykaniem strun głosowych, ze śpiewaniem z "od razu"
Pamiętam też jak się przygotować do tekstu/piosenki, i wiele wiele innych rzeczy.
W sumie im dalej jestem na swojej drodze, tym bardziej doceniam tę naukę.
Jeszcze długa droga przede mną, ale przynajmniej czuję, że jestem na dobrej drodze, i czuję że wiem dokąd zmierzam
Gorąco polecam!

MARCIN HAKEMER-FERNANDEZ

Uczestnik Lekcji Indywidualnych

Elena jest świetnym nauczycielem. Jej genialna technika śpiewu pozwala mi każdego dnia odkrywać potencjał mojego głosu. Sprawia, że mój głos płynie lekko i brzmi naturalnie. Jest takim, jakim otrzymałem go od natury.
Lekcje u Eleny pobieram od niespełna roku i wiem, że jest to najwłaściwszy nauczyciel dla mnie. Nie są to tylko puste słowa, lecz poparte moim doświadczeniem i postępami jakie zrobiłem pobierając lekcje u Eleny.
Elena jest osobą bardzo szczerą i bezpośrednią. Kiedy trzeba to mnie pochwali, a jak robię coś źle, to mówi mi to wprost, bez owijania w bawełnę. Mobilizuje mnie do koncentracji i działania na pełnych obrotach, bez jakiejkolwiek taryfy ulgowej. Dzięki temu oraz swojej wytrwałości robię stałe postępy i jestem bardzo zadowolony odkrywając na nowo wciąć siebie. Gorąco zachęcam każdego, kto serio traktuje rozwój swoich możliwości wokalnych do rozpoczęcia nauki śpiewu u Eleny.

LUDOSŁAW KOZŁOWSKI


i jeszcze:

Opinie Wokalistów:

Warsztaty u Pani Eleny były u mnie czymś wyjątkowym. Odkryłam coś nowego, dzięki temu czuję, ze mogę więcej. Było to dla mnie coś osobistego i emocjonalnego. Myślę ze dzięki tym kilkunastu godzinom otworzyłam się bardzo i odzyskałam pewność siebie. Wiem również, ze przede mną długa droga aby w pełni moc cieszyć się z tego co robię, mieć satysfakcję i w pełni wykorzystywać głos w praktyce. Mimo wszystko czuję się wspaniale, jestem bardzo wdzięczna Pani Elenie, za czas poświęcony mi i za zaangażowanie się całym sercem w to co robię. Będę wdzięczna jej za to do końca życia. Warsztaty były ciekawe i rozwijające, dowiedziałam się bardzo wiele podstawowych zasad śpiewu. Dziękuję bardzo.

Olga Wolska

Pani Elena otwiera nie tylko głos, ale i duszę. To wspaniałe móc uczyć się od wspaniałej osobowości, która wciąż sama odkrywa możliwości swojego głosu. Lekcje są jednocześnie warsztatem i eksperymentem. Śpiew u pani Eleny to ciężka praca, wymagająca skupienia i czasu, ale stymulująca do indywidualnego rozwoju.

Patrycja

Moje wrażenia po warsztacie które są w 100% pozytywne i mógłbym opisywać o świetnej atmosferze - wesołej, koleżeńskiej ale z wyraźnym podziałem na nauczyciela i uczniów ( który wyłania się naturalnie poprzez wiedzę i pełen profesjonalizm Pani Eleny ) itp itd
Wolałbym w tej wiadomości bardziej skupić się na zachęceniu osób które się wahają czy warto iść na te warsztaty - oczywiście, warto! Sam miałem dylemat czy pojechać ( 450km odległości ) czy nie... tym bardziej, że nie chciałem skupić się na śpiewie... tylko na mowie, żeby mowa była swobodna, naturalna bez napięcia szyli...
Polecam i jeszcze raz polecam!

Tomasz Giedrojc

Metoda nauki emisji głosu jest bardzo oryginalna i alternatywna do tych najczęściej stosowanych w Polsce. Moim zdaniem przynosi ona bardzo szybkie efekty. Długo szukałam takich zajęć u różnych nauczycieli i cieszę się że trafiłam do Eleny.

Kinga K.

Lekcje u Eleny mają na celu wyzwolenie własnego, niczym nieskrępowanego głosu. Metody stosowane przez większość nauczycieli śpiewu pozwalają mechanicznie wzmocnić lub rozluźnić poszczególne partie mięśni, dzięki czemu można uzyskać określony efekt wokalny. Ale prawdziwy, niczym nieskrępowany głos wypływa z wnętrza człowieka, jest sterowany umysłem, nie ciałem. To w umyśle tkwi prawdziwa siła - nie w mięśniach. Praca z Eleną to odkrywanie krok po kroku drogi do własnego wnętrza, eksplorowanie obszarów na pograniczu świadomości i podświadomości, konfrontacja z własną osobowością, ze swoim prawdziwym "ja" - bo tam, w głębi duszy, przykryty często grubymi warstwami przyzwyczajeń, złych nawyków czy narosłych latami zahamowań psychicznych, tkwi nasz własny, czysty, naturalny głos - głos, którego nie da się nauczyć, bo on jest integralną częścią nas samych. Ten prawdziwy, niepowtarzalny głos można jedynie odnaleźć, odkryć w sobie - i stopniowo kształtować, zwiększać jego potencjał. Bo śpiewać - to nie znaczy melodyjnie powtarzać wyuczony tekst. Śpiewać - to znaczy dawać innym cząstkę siebie. Bez sztuczek, bez efekciarstwa i przede wszystkim - bezwysiłkowo, bo w harmonii z własną naturą. Prawdziwa bowiem siła - także głosu - nie polega na napinaniu mięśni. Pogodzenie się z samym sobą, pełna akceptacja siebie daje wewnętrzną moc i spokój, które otwierają drzwi do wewnętrznego świata, gdzie mieszka nasz prawdziwy, potężny - jak my sami - głos. I właśnie drogę do tego świata pokazuje swoim uczniom Elena.

Eliza Saroma-Stępniewska

Całym sercem polecam warsztaty wokalne prowadzone przez Panią Elenę Egorovą. Jest osobą bardzo młodą, piękną, pełną empatii i o dużej wiedze wokalnej. W czasie warsztatów wiele osób odnalazło swój prawdziwy gøos. Bardzo dużo skorzystałam, polecam wszystkim.

Dorota z Poznania

Pani Elena Egorova jest moją pierwszą nauczycielkę emisji głosu. Na lekcje zaczęłam uczęszczać w marcu 2010 roku. Od tego czasu nieustannie odkrywam nowe możliwości mojego głosu. Początkowo zagubiona w zupełnie nowej wizji śpiewu, z czasem zaczęłam rozumieć, że technika proponowana przez Panią Elenę jest jedyna, która przy stosowaniu się do poleceń nauczyciela, nie może mi wyrządzić żadnej krzywdy, a jeżeli będę działała według instrukcji, mogę wiele zyskać.
Wiedza jaką Pani Elena przekazuje nam, swoim uczniom, jest w teorii prosta - po prostu słuchaj, podporządkuj się swojej naturze i śpiewaj. W praktyce jest to ciężka praca, nie tyle fizycznie, ile kształtowanie umiejętności skupienia.
Na swoich lekcjach Pani Elena wymaga maksymalnego skupienia i systematyczności. Jeżeli pozwolisz pokierować głosem i uwierzysz w przekazywaną wiedzę - odkryjesz swój głos na nowo.

Hanna Wiszniewska


Lenka jest najcudowniejszym nauczycielem jakiego można sobie wyobrazić, nie dlatego, że uczy wspaniale i jest fachowcem, bo to jest oczywiste i nie podlega dyskusji, ale dlatego, że czyta w uczniu jak w otwartej księdze i dopasowuje lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia. To oznacza, że nie prowadzi lekcji schematycznie i dzięki temu odnosi sukcesy jako nauczyciel.
Przychodzę do Leny kilka miesięcy, moi znajomi słyszą ogromne postępy jakie poczyniłam i zgadzam się ze stwierdzeniem, że efekty lekcji są bardzo szybkie, trzeba tylko chcieć i słuchać co mówi.
Poza wszystkim Lenka jest bardzo zaangażowana w to co robi, urocza, nieprzeciętnie inteligentna i wesoła.
Wszystkim tym, którzy bardzo by chcieli, ale nie mają odwagi zapisać się na lekcje POLECAM lekcje u Leny, przekonacie się jak szybko uzyskacie pewność siebie. 🙂

Magdalena Z

Warsztaty są bardzo ciekawe, fantastyczne są wszystkie historie, analogie i obrazowe przykłady Pani Eleny, które bardzo pomagają zrozumieć pewne rzeczy. Pani Elena jest bardzo ciepłą, tworzy rodzinną, niesamowicie przyjazną atmosferę. Pewne rzeczy nie przychodzą od razu po jednych warsztatach, ale na pewno zostają żeby wrosnąć. Bardzo się cieszę, ze przyszłam na warsztaty.

Agnieszka

Od ponad trzech miesięcy uczęszczam na lekcje do Eleny i jest to dla mnie wyjątkowe doświadczenie, doświadczenie, z jakim nigdy wcześniej się nie spotkałem.
Zajęcia odbywają się w mieszkaniu Eleny, urządzonym z wielkim smakiem i gustem. Praca na lekcjach jest bardzo głęboka, odbywa się ona nie tylko na poziomie fizycznym, ale również psychicznym i duchowym. Każda lekcja zmusza mnie to przemyśleń i zmian. Niekiedy są to trudne tematy budzące złość i zniechęcenie, jednak z perspektywy tych kilku miesięcy, od kiedy uczęszczam na lekcje widzę duże, pozytywne zmiany w swoim życiu. Pomimo, że tematem zajęć jest emisja głosu, metoda, którą uczy Elena w magiczny sposób wpływa na wszystkie inne dziedziny życia. Zauważyłem to w szczególności na przykładzie moich relacji z innymi ludźmi, które stają się coraz bardziej otwarte i ciepłe, z czego jestem niesłychanie zadowolony.
Elena jest nauczycielką bardzo charyzmatyczną i wymagającą. Jednocześnie jest kobietą bardzo wrażliwą o niesamowitej intuicji i mądrości życiowej. Bardzo często mam wrażenie, że krótkim spojrzeniem potrafi doskonale dostrzec, z czym danego dnia do Niej przychodzę. Dzięki Elenie zrozumiałem, czym jest prawdziwa nauka, że nie jest to przyswajanie informacji, do jakiego byłem przyzwyczajony w szkole, ale głęboki proces wewnętrznej pracy, wymagający zaangażowania, koncentracji i otwartości umysłu.

Marcin Teodorczyk

Ochota na naukę śpiewu przyszła do mnie dość niespodziewanie ponieważ nigdy wcześniej się tym nie zajmowałem ani zbytnio nie interesowałem. Moja wiedza na ten temat i umiejętności były gdzieś w strefie wartości ujemnych więc idąc na pierwsze spotkanie z Leną miałem obawy czy mnie przyjmie i czy ja się w ogóle będę nadawał do śpiewania. Moje wyobrażenie o śpiewie było takie, że jest to jakaś technika, czegoś się trzeba nauczyć, coś wyćwiczyć. Ze zdumieniem i radością dowiedziałem się, że śpiew jest moją naturalną umiejętnością i każdy ma to w sobie a jedyna rzecz, którą trzeba wyćwiczyć to uwalnianie tej naturalności, nie zamykanie jej w ramach swoich wyobrażeń o tym jak to powinno być. Okazało się, że wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, wymaga zmiany myślenia, podejścia do samego siebie, radzenia sobie z tremą, z tym jak inni mnie postrzegają. W tej pracy bardzo pomocna jest osobowość Leny, która jest naturalna, szczera i otwarta więc wszelkie próby zejścia z prostej drogi nauki, szukanie własnych rozwiązań, powroty do swoich schematów są natychmiast demaskowane i gaszone w zarodku. Inną cechą Leny, niezwykle pomocną w całym procesie nauki choć nie zawsze miłą i przyjemną jest jej zaangażowanie i wymaganie zaangażowania i pracy od uczniów. Tak, nauka śpiewu wymaga dużo zaangażowania, determinacji i chęci. Ale ja idąc na pierwsze spotkanie bardzo chciałem nauczyć się śpiewać i to mi zostało. Pewne postępy w moim śpiewaniu się dokonały a co najcenniejsze śpiewanie zaczęło mi dawać mnóstwo satysfakcji i radości, tak że teraz nie mogę się bez niego obejść dłużej niż kilka dni.

Piotr Prokopowicz

Do Eleny przychodzę już prawie rok, postępy, które poczyniliśmy są naprawdę ogromne. Zajęcia te mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. W przeciwieństwie do większości znanych "specjalistów" od głosu Elena nie uczy niszczących dla strun głosowych technik, tylko pomaga odkryć naturalny głos. Dzięki temu jest on pełny, donośny i unikalny, a śpiewanie to nie trening siłowy tylko wypoczynek. Efekty są dość szybkie, ale oczywiście lekcje wymagają skupienia i ciężkiej pracy. Poza tym Elena jest osobą naprawdę sympatyczną i zajęcia z nią to czysta przyjemność 🙂

Mateusz Cyrankowski

PONAD TO zaufali mi:

Diasoft - kompletne IT

Podsumowanie: oto cały pakiet, który możesz otrzymać:

Kurs online Emisja Głosu - Śpiewaj Profesjonalnie!

+ BONUSY:

Kurs "Śpiewaj Profesjonalnie  (899 zł)

BONUS #1: Moja recepta na tremę (99 zł)

BONUS #2: Jak śpiewać by była "gęsią skórka" (99 zł)

BONUS #3: Technika "Czempion Mowy" (299 zł)

BONUS #4: Błędy, które nie popełnię (99 zł)

BONUS #5: Twoje wsparcie LIVE (399 zł)

BONUS #6: Analiza twojego nagrania (200 zł)

BONUS #7: Nauka gry na piano + lista najlepszych pianin (199 zł)

BONUS #8: Jak nie fałszować? (99 zł)

BONUS #9: Jak śpiewać by POŁĄCZYĆ REJESTRY? (99 zł)

BONUS #10: Jak ZARZĄDZAĆ GŁOSEM? (99 zł)

BONUS #11: Jak BUDOWAĆ WYSOKĄ SAMOOCENĘ? (99 zł)

BONUS #12: JAK ŚPIEWAĆ korzystając z RZECZYWISTEJ AMPLITUDY GŁOSU? (99 zł)

Łączna wartość kursu i bonusów to:

2 788 zł

Jednak dziś możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu za ułamek tej kwoty... Dlaczego...?

Mam kilka powodów:

1. Chcę wraz z Tobą stworzyć NOWĄ JAKOŚĆ. Chcę abyś uczestniczył w tym projekcie i razem ze mną  i współtworzyłeś naszą społeczność!


2. Nie chcę tworzyć kolejnych szkoleń...  Chcę wyposażyć Ciebie w  pełną niezbędną wiedzę i wsparcie, które pozwoli rozwijać swoje pasje z myślą o spełnienie marzeń.


3. Moją misią czuje dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z ludźmi, którzy poważnie podchodzą do siebie i są gotowi wziąć swoje życie w swoje ręce.

decyduj teraz!

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie:

pakiet Podstawowy

ŚPIEWAJ

profesjonalnie

cena brutto (zwolnienie z VAT)

Kurs online "Śpiewaj Profesjonalnie" - unikalna wiedza w 10 lekcjach (wartość 899zł)
BONUS#5: Twoje wsparcie LIVE (wartość 399zł)

pakiet premium

ŚPIEWAJ

profesjonalnie

cena brutto (zwolnienie z VAT)

Kurs online "Śpiewaj Profesjonalnie" - unikalna wiedza w 10 lekcjach (wartość 899zł)
BONUS#1:
Moja recepta na tremę (wartość 99zł)
BONUS#2:
Jak śpiewać by była"gęsią skórka"? (wartość 99zł)
BONUS#5:
Twoje wsparcie LIVE (wartość 399zł)

pakiet złoty

ŚPIEWAJ

profesjonalnie

cena brutto (zwolnienie z VAT)

Kurs online "Śpiewaj Profesjonalnie" - unikalna wiedza w 10 lekcjach (wartość 899zł)
BONUS#1:
Moja recepta na tremę (wartość 99zł)
BONUS#2:
Jak śpiewać by była"gęsią skórka"?  (wartość 99zł)
BONUS#3:
Technika "Czempion Mowy" - jak mówić by być słyszanym, zrozumianym i pewnym siebie  (wartość 299zł)
BONUS#4: Błędy, które nie popełnię  (wartość 99zł)
BONUS#5: Twoje wsparcie LIVE (wartość 399zł)
BONUS#6: Analiza twojego nagrania wraz z wskazówkami rozwojowymi (wartość 200zł)
BONUS#7:
Nauka gry na piano + lista najlepszych pianin (wartość 199zł)
BONUS#8:
Jak nie fałszować? (wartość 99zł)
BONUS#9:
Jak śpiewać by POŁĄCZYĆ REJESTRY? (wartość 99zł)
BONUS#10:
Jak ZARZĄDZAĆ GŁOSEM? (wartość 99zł)
BONUS#11:
Jak BUDOWAĆ WYSOKĄ SAMOOCENĘ? (wartość 99zł)
BONUS#12:
JAK ŚPIEWAĆ korzystając z RZECZYWISTEJ AMPLITUDY GŁOSU? (wartość 99zł)

Kupując wybrany pakiet otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej z kursem oraz bonusami.

Możesz z niej korzystać w każdej chwili dnia lub nocy. 🙂

Twoja SATYSFAKCJA:

Pamiętaj!
Nic nie ryzykujesz...

masz 30 dni na zwrot pieniędzy.

Kurs online Emisja Głosu - Śpiewaj Profesjonalnie!

Jeśli masz pytania pisz na adres:

info@egorova.pl


FAQ

1. Czy otrzymam fakturę?

Jeśli prowadzisz firmę, otrzymasz fakturę, którą możesz wrzucić sobie w koszty.


2. Czy naprawdę mam 30 dni na zmianę decyzji?

Tak, oczywiście. Całe ryzyko jest po mojej stronie. Wystarczy, że prześlesz potwierdzenie płatności, a wyślę ci zwrot całej kwoty.

To już ostatni krok...

Podaj swój mail, na który mam wysłać dane do webinaru

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

To już ostatni krok...

podaj swój mail, na który mam wysłać dane do webinaru

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

To już ostatni krok...

Podaj swój mail, na którą mam wysłać dane do webinaru

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close