Elena Egorova

Trener biznesu, Wokalistka, Logopeda,  autorka metody Emisji Głosu EGOsing®, coach.

Absolwentka wydziału “Śpiew solowy” w Szkole Muzycznej / Koledż im. Gniesinych w Moskwie oraz „Logopedia” w WSM Podyplomowe w Warszawie.  Laureatka wielu konkursów i festiwali między innymi Moskiewski Festiwal “Festos” z wyróżnieniem za “Najlepszy wokal”.

  • Dyplom “Śpiew Solowy” GMU im. Gniesinych,
  • Dyplom Master Business Trainer Level Superior 3/B3/ODiTK,
  • Pierwsza nagroda: II Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki,
  • Certyfikat Coaching Społeczny Adeptus-Fundamentals
  • Certyfikat “Mistrz Sztuki Sprzedaży”, “Mistrz Sztuki Prezentacji”,
  • Certyfikat WebMistrz.

Do Polski przyjechała w 2002 roku jako solistka zespołu “Magnificat”. Kilka lat później Elena była zauważona przez telewizję Polską jako utalentowana nauczycielka emisji głosu i  wokalistka, od tego czasu jest stale zapraszana do uczestnictwa w projektach telewizyjnych takich jak “Europa da się lubić”, “Kawa czy Herbata”, „Pytanie na śniadanie” i innych.

Mieszkając w Polsce Elena zaśpiewała ponad 300 koncertów w całej Polsce. Każdy występ to zachwyceni słuchacze, pytający o następne koncerty i płyty.

Autorka metody pracy z głosem EGOsing®  oraz blogu “Emisja Głosu EGOsing” (www.egosing.pl) ze stałymi publikacjami artykułów na temat pracy z głosem. Laureatka i zdobywczyni Pierwszej nagrody w II International Master Competition for Music Teachers – II Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki.  Od 2015 roku Elena jest głównym Jurorem Konkursu Piosenki Rosyjskiej dla dzieci i młodzieży.

Doświadczenie

Szkolenia: Ponad 1470 dni szkoleniowych pracy trenerskiej w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Bielsko-Biała, Moskwie, Sankt-Petersburgu, Samarze, Kałudze, Rostowie nad Donem, Kijowie, Charkowie, Biszkeku, Ałmacie, Kiszyniowie, i innych miastach, otrzymując wysokie uznanie uczestników szkoleń i pracodawców.

Warsztaty: Od 2004 roku Elena prowadzi indywidualne oraz grupowe zajęcia po całej Polsce m.in. dla: Miasto Stołeczne Warszawa – letnie zajęcia warsztatowe dla mieszkańców Warszawy w parku Skaryszewskim dla ponad 200 osób, “Koszutkowe Rytmy” –  Katowice Miasto Muzyki, Misterni / Warsztatów Muzycznych w Iwieńcu na Białorusi organizowanej przez Jana Pospieszalskiego i Centrum Myśli Jana Pawła II.

Staż trenerski: 16 lat. Około 1570 dni szkoleniowych.

Przeprowadzenie szkoleń m.in. dla: ING Bank Śląski, EDF Fenice Poland, “Koszutkowe Rytmy” –  Katowice Miasto Muzyki, Centrum Myśli JP2, Lexmark (Lexmark International Inc.), DEPO Computers, Formoza, Toshiba Corporation, VEKA, Korporacja Vitamax, Diasoft, EuroManagement, Centrum Myśli Jana Pawła II.

Doświadczenie:

Szkolenia

Ponad 1300 godzin pracy trenerskiej w Polsce, Moskwie, Sankt-Petersburgu, Samarze, Kałudze, Kijowie, Biszkeku, Kiszyniowie, Rostowie nad Donem i innych miastach, otrzymując wysokie uznanie uczestników szkoleń i pracodawców.

Elena egorova - doświadczenie szkoleniowe

Warsztaty

Od 2004 roku Elena prowadzi indywidualne oraz otwarte i zamknięte grupowe zajęcia w Polsce m.in. dla Misterni / Warsztatów Muzycznych w Iwieńcu na Białorusi organizowanej przez Jana Pospieszalskiego i Centrum Myśli Jana Pawła II.

Warsztaty wokalne

Telewizja

Występy Eleny w programach “Europa da się lubić”, “Kawa czy herbata”, “Pytanie na Śniadanie”:

Koncerty

Mieszkając w Polsce Elena zaśpiewała ponad 300 koncertów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Elena przez kilka lat chętnie berze odział w charytatywnych występach m.in. dla dzieci niepełnosprawnych.