Menu Zamknij

Lekcje śpiewu na prezent

Co roku poszukujemy prezenty dla najbliższych. Szukamy unikalnych, wyjątkowych rzeczy, które będą przydatne, potrzebne, wymarzone. Jednym z wspaniałym pomysłów na taki prezent są Lekcje Śpiewu.

Podstawa programowa Nauki Śpiewu oprócz wielu praktycznych ćwiczeń zawiera:

 • Techniki odkrycia i rozwoju głosu;
 • Budowa i działanie aparatu głosowego;
 • Podstawowy schemat Emisji Głosu EGOsing;
 • Powietrze w głosie lub niedomykanie się strun głosowych;
 • Higiena głosu;
 • Zasady prawidłowej mowy: czysta treść, dźwięk i akcent;
 • Spis słów zabronionych;
 • Jak umiejętnie milczeć: ćwiczenie „pauza”;
 • Asertywna postawa;
 • Umiejętne zarządzanie treścią, obrazem, dźwiękiem;
 • Zadania domowe.

W zasadzie podczas zajęć jest do depozycji cała wiedza, którą dysponuję, dlatego na samym początku weryfikujemy oczekiwania i określamy plan zajęć dopasowany do indywidualnych zapotrzebowań Ucznia.

Lekcje śpiewu - -emisja głosu w prezencie
Lekcje śpiewu - emisja głosu w prezencie

Dlaczego jest to najlepszy prezent?

Pomoc w decyzji

Wiele osób marzy ładnie śpiewać, jednak brak odwagi sprawia, ze podjęcie decyzji zapisaniu się na lekcje śpiewu jest ciągle odkładany. Zakup jednej lub kilku lekcji dla takiej osoby mogą być prawdziwie wymarzonym prezentem.

Emisja głosu - Mowa

Po tym jak brzmi ludzki głos podczas mówienia można wiele powiedzieć o charakterze mówiącego. Rozwój osobowościowy w tym obszarze jest niezwykle wartościową inwestycją, która niezwłocznie przyniesie swoje dywidendy.

Emisja głosu - Śpiew

Jak śpiewać by nie męczyć się, powiększyć skalę, uzyskać duży pełny, brzmiący głos, umieć operować im zgodnie z zaplanowaną kulminacją utworu, jak dbać o głos, rozwijać go? – na te i wielu innych pytań uzyskasz odpowiedzi podczas zajęć.

Sposób na nieśmiałość

Ćwiczenia z dziedziny sztuki przemówień, prezentacji praca z e sobą w tych obszarach rozwija pewność siebie, stanowczość, odwagę. Dobre przygotowanie się, warsztat umiejętności za placami zmienia punkt widzenia, dlatego takie pojęcia jak nieśmiałość, trema „odchodzą w cień”.

Efektywny mówca

Sztuka prezentacji, przemowy, wystąpień publicznych jest z zasadzie niezbędna do pełnej realizacji specjalisty w każdej dziedzinie. Wielu osób nie zdaje sobie sprawy z potrzeb w tym obszarze a prezent rozwoju tych umiejętności może stać się prawdziwym odkryciem!

Wyjątkowe miejsce

Garbatka-Letnisko – to miejscowość słynąca nie tylko z wyjątkowego, uzdrawiającego mikroklimatu lub garbnikowych dróżek wśród lasów stuletnich sosen i dębów a przede wszystkim z szlaku starodawnych will, wybudowanych na początku minionego stulecia. Miejsca, w którym zbiegają się losy znanych osobistości – nie tylko lokalnych między innymi takich jak lekarz Jan Jaworski, który w czasie wojny był osobistym lekarzem generała Władysława Sikorskiego, filozof – profesor Leszek Kołakowski. Garbatka jest znana i lubiana w kręgu naukowców, aktorów z całej Polski. Tu mają swoje miejsce odpoczynku, zamieszkania i …zadumania.

Zadziwiający jest fakt, że dotąd ta miejscowość jest wolna od tłumów zwiedzających, gdyż nie jest ona obszernie reklamowana i popularna jak chociażby Kazimierz Dolny, który jest z zasięgu około 40km. Bez wątpienia jest to zaletą Garbatki: można w ciszy szumu starego, wysokiego lasu podziwiać walory stolarskie przedwojennych will, skrywających dawne dzieje wielkich osobistości.

Koszt zakwaterowania: 50 zł od osoby z dodatkową możliwością zamówienia posiłków.

Dodatkowe atrakcje: lekcje Tenisa Ziemnego z Przemkiem Pietrzakiem, wyjątkowym trenerem, pasjonatem tenisa technicznego – okres letni i zimowy, plaża miejscowa z kąpieliskiem strzeżonym – w okresie letnim oraz kulik w zimę, jazdy konne otwarte szlaki turystyczne Garbackich Willi z przewodnikiem lub bez, las i cały czar miejscowości Garbatka-Letnisko z jej wyjątkowym, leczniczym mikroklimatem.

willa Radosna - Garbatka-Letnisko

Jak zamówić kupon na prezent?

 1. Określ ile zajęć chcesz wykupić: 1 lekcja 60 min/200zł;
 2. Wyślij na mail info@egorova.pl Imię osoby dla której przygotowujesz prezent i opłać lekcje przelewem na konto: 10 1160 2202 0000 0003 6233 1708 z dopiskiem „Lekcje na prezent dla …”
 3. Wyślemy tobie kupon w ciągu 2 dni roboczych. Aby otrzymać kupon w ciągu 24 godzin skonsultuj się z nami telefonicznie.

Masz pytania? Napisz.