Menu Zamknij

O mnie

POZNAJMY się

Elena Egorova
Trener biznesu, Wokalistka, Logopeda, Autorka Emisji Głosu EGOsing, Coach.

Absolwentka wydziału “Śpiew solowy” w Szkole Muzycznej / Koledż im. Gniesinych w Moskwie oraz „Logopedia” w WSM Podyplomowe w Warszawie. Laureatka wielu konkursów i festiwali między innymi Moskiewski Festiwal “Festos” z wyróżnieniem za “Najlepszy wokal”.

Doświadczenie

Szkolenia, warsztaty, telewizja

Do Polski przyjechała w 2002 roku jako solistka zespołu “Magnificat”. Kilka lat później Elena była zauważona przez telewizję Polską jako utalentowana nauczycielka emisji głosu i wokalistka, od tego czasu jest stale zapraszana do uczestnictwa w projektach telewizyjnych takich jak “Europa da się lubić”, “Kawa czy Herbata”, „Pytanie na śniadanie” i innych.

Mieszkając w Polsce Elena zaśpiewała wiele koncertów w całej Polsce. Każdy występ to zachwyceni słuchacze, pytający o następne koncerty i płyty.

Autorka metody pracy z głosem EGOsing® oraz blogu “Emisja Głosu EGOsing” ze stałymi publikacjami artykułów na temat pracy z głosem. Laureatka i zdobywczyni Pierwszej nagrody w II International Master Competition for Music Teachers – II Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki. Od 2015 roku Elena jest głównym Jurorem Konkursu Piosenki Rosyjskiej dla dzieci i młodzieży.

Elena Egorova podczas lekcji śpiewu EGOsing

Szkolenia

Ponad 1470 dni szkoleniowych pracy trenerskiej w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Bielsko-Biała, Moskwie, Sankt-Petersburgu, Samarze, Kałudze, Rostowie nad Donem, Kijowie, Charkowie, Biszkeku, Ałmacie, Kiszyniowie, i innych miastach, otrzymując wysokie uznanie uczestników szkoleń i pracodawców.

Warsztaty

Od 2004 roku Elena prowadzi indywidualne oraz grupowe zajęcia po całej Polsce m.in. dla: Miasto Stołeczne Warszawa – letnie zajęcia warsztatowe dla mieszkańców Warszawy w parku Skaryszewskim, “Koszutkowe Rytmy” –  Katowice Miasto Muzyki, Misterni / Warsztatów Muzycznych w Iwieńcu na Białorusi organizowanej przez Jana Pospieszalskiego i Centrum Myśli Jana Pawła II.

Prowadzone szkolenia

M.in. dla: ING Bank Śląski, EDF Fenice Poland, “Koszutkowe Rytmy” –  Katowice Miasto Muzyki, Centrum Myśli JP2, Lexmark (Lexmark International Inc.), DEPO Computers, Formoza, Toshiba Corporation, VEKA, Korporacja Vitamax, Diasoft, EuroManagement, Centrum Myśli Jana Pawła II.

Moje doświadczenie

Szkolenia

Ponad 17 lat pracy trenerskiej w Polsce, Moskwie, Sankt-Petersburgu, Samarze, Kałudze, Kijowie, Biszkeku, Kiszyniowie, Rostowie nad Donem i innych miastach z wysokie uznanie uczestników szkoleń i pracodawców.

Warsztaty

Od 2004 roku prowadzę indywidualne oraz otwarte i zamknięte grupowe zajęcia w Polsce m.in. dla Misterni / Warsztatów Muzycznych w Iwieńcu na Białorusi organizowanej przez Jana Pospieszalskiego i Centrum Myśli Jana Pawła II.

Telewizja

Od wielu lat cieszę się zaproszeniem do uczestnictwa w programach “Europa da się lubić”, “Kawa czy herbata”, “Pytanie na Śniadanie”, projekt “Lady” i innych.

Koncerty

Muzyka – moje to życie. Zaśpiewałam wielu koncertów, wśród nich programy muzyki klasycznej, recytatywy piosenek Anny German, programy Romansów i hitów muzyki Rosyjskiej oraz piosenek Przedwojennej Polski.

Teraz pracuje nad własną płytą.

Działalność charytatywna

Od wielu lat Elena chętnie prowadzi działalność charytatywną:

  • Koncerty m.in. dla dzieci niepełnosprawnych,
  • Uczestnictwo w organizacji, prowadzeniu konkursów: od kilku lat Elena jest jurorem w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Rosyjskiej w Warszawie a także Konkursie Wiktoria poświęconemu twórczości Anny German,
  • Wsparcie działalności organizacji młodzieżowych.

Nauka Śpiewu: Wskazówki

lekcja 6. Jak śpiewać?

lekcja 4. ćwiczenie na duży głos

Ave Maria, P. Mascagni - Elena Egorova - LIVE

Only once, B. Fomin - Elena Egorova

Mizerna cicha - Elena Egorova