Menu Zamknij

Szkolenia biznesowe

szkolenia dla firm

Zapraszamy do współpracy by stworzyć szkolenie szyte na miarę, dopasowane do szczegółów specyfiki biznesowej i konkretnych zapotrzebowań.

Do dyspozycji jest moja wiedza z zakresu prowadzonych programów:

  • Emisja głosu EGOsing® – Uwolnij Glos!
  • Sztuka Prezentacji – Jak przemawiać by być słyszanym i rozumianym;
  • Prowadzenie Interaktywnej prezentacji lub szkolenia: profesjonalne zarządzanie audytorium;
  • Zarządzanie konfliktami: od trudnych rozmów i pytań do eskalacji – efektywne sposoby reagowania;
  • Sztuka sprzedaży i efektywnej obsługi klienta;
  • Efektywny Trener Biznesu.

Efekt szkoleniowy jest wzmocniony przez holistyczne (całościowe) podejście do nauki, tematy szkolenia tworzą ze sobą logiczny łańcuch nawzajem uzupełniając się – powoduje to trwałe zmiany w podejściu do siebie, do pracy z głosem, pokazuje kierunki rozwoju –  to jest największa wartość szkoleń.

 

Dlaczego moje szkolenia są wyjątkowe

Amerykański wpływ

Wiedzę oraz metody prowadzenia szkoleń i prezentacji z niewątpliwie mocnym amerykańskim wpływem Elena nabyła podczas unikatowych szkoleń a później cennej wieloletniej współpracy z Simonem Episkoposianem jednym z wiodących szkoleniowców w Rosji oraz charyzmatycznym amerykańskim trenerem Kirkem Rectorem - JD, Harvard Magister Business and Management, studentem i przyjacielem Vernona Wolfe'a, twórcą, założycielem i prezesem Rosyjskiego Stowarzyszenia Cold Dynamics. Certyfikaty Mistrza Sztuki Sprzedaży oraz Mistrza Sztuki Prezentacji byli zdobyte przez Elenę Egorovą właśnie w tym okrasie.

Metody szkoleniowe

Szkolenia prowadzone w sposób interaktywny, metodą coachingową czyli uczestnicy odkrywają wiedzę odpowiadając na pytania prowadzącej. Ten sposób prowadzenia zajęć sprawia, że przekazywana w krótkim czasie nauka jest błyskawicznie utrwalana gdyż jest podparta osobistym doświadczeniem uczestników szkolenia.
Inne metody szkoleniowe: moderacja, mini wykład, praca z kartkami, metafora, dyskusja grupowa, technika twórczego myślenia, studium przypadku, indywidualne występowanie na forum, obserwacja, praca w trójkach, gra, konsultacje indywidualne.

Elena Egorova

Bogate doświadczenie prowadzenia szkoleń i warsztatów, wieloletnia praktyka wokalna, świetne wykształcenie sprawia, że na rynku specjalistów prowadzących szkolenia Elena Egorova staje się na pozycji praktycznie bezkonkurencyjnej. Charyzma, energetyka Eleny, holistyczne podejście do nauczania – to wszystko powoduje, że uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez nią staje się wydarzeniem zupełnie wyjątkowym i niezapomnianym, co potwierdzają uczestnicy szkoleń , warsztatów i indywidualnych lekcji w swoich opiniach.

Wspólnie razem zweryfikujemy i stworzymy szkolenie szyte na miarę zapotrzebowań Twojej firmy.
Zapraszam do kontaktu!

 

Moje Klienci:

Zapytaj o szkolenie