Menu Zamknij

Szkolenia biznesowe

 • Szkolenia otwarte
 • Szkolenia zamknięte

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
(ważne dla wszystkich szkoleń otwartych)

Termin: sprawdź najbliższy termin w tabeli niżej;

Rozkład godzinowy:
Szkolenia weekendowe: 15:00 – 18:00, niedziela 12:00 – 15:00.
Szkolenia w dni powszechne: 10:00 – 13:00, 10:00 – 13:00

Koszt uczestnictwa: 530 PLN, koszty warsztatów włączone: materiały piśmiennicze, woda, kawa, herbata. W przypadku nauki online wydrukowane materiały piśmiennicze zostaną wysłane pocztą.

Materiały piśmiennicze: Każdy uczestnik otrzymuję tematyczną książeczkę do wypełnienia podczas warsztatu.

Kwalifikacje po ukończeniu: Imienny Certyfikat ukończenia programu. Warunki ukończenia: 90% udziału w zajęciach.

Lokalizacja: Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy 21N;

Liczba Uczestników: do 8 osób.

Metody szkoleniowe:
Szkolenia są prowadzone w sposób interaktywny, metodą coachingową czyli uczestnicy odkrywają wiedzę odpowiadając na pytania prowadzącej. Ten sposób prowadzenia zajęć sprawia, że przekazywana w krótkim czasie nauka jest błyskawicznie utrwalana gdyż jest podparta osobistym doświadczeniem uczestników szkolenia.
Dodatkowe metody stosowane podczas szkolenia: moderacja, mini wykład, praca z kartkami: papier – ołówek, metafora, dyskusja grupowa, technika twórczego myślenia, studium przypadku, indywidualne występowanie na forum, obserwacja, praca w trojkach, gra, konsultacje indywidualne.

Masz pytania? Tel.: 508 444 264; mail: info@egorova.pl

Temat Termin
Emisja głosu EGOsing® - Uwolnij Glos!
(2 dni, 6 godzin)
02.12 - 03.12.2021
Sztuka Prezentacji – Jak przemawiać by być słyszanym i rozumianym
(2 dni, 6 godzin)
21.10 - 22.10.2021
Prowadzenie Interaktywnej prezentacji lub szkolenia: profesjonalne zarządzanie audytorium
(2 dni, 6 godzin)
18.11 - 19.11.2021
Zarządzanie konfliktami: od trudnych rozmów i pytań do eskalacji - efektywne sposoby reagowania
(2 dni, 6 godzin)
22.11 - 23.11.2021
Efektywny Trener Biznesu
(2 dni, 6 godzin)
07.10 - 08.10.2021

W ramach oferty szkoleniowej dla firm po wstępnej weryfikacji zapotrzebowań z chęcią przygotuje program szytego na miarę szkolenia. Do dyspozycji jest moja wiedza z zakresu prowadzonych programów:

 • Emisja głosu EGOsing® – Uwolnij Glos!
 • Sztuka Prezentacji – Jak przemawiać by być słyszanym i rozumiany;
 • Prowadzenie Interaktywnej prezentacji lub szkolenia: profesjonalne zarządzanie audytorium;
 • Zarządzanie konfliktami: od trudnych rozmów i pytań do eskalacji – efektywne sposoby reagowania;
 • Efektywny Trener Biznes;
 • Sztuka sprzedaży i efektywnej obsługo klienta.

Topowym programem liderującym w obszarze zapotrzebowań wśród szkoleń miękkich jest szkolenie Emisji Głosu i Sztuki Prezentacji, opis którego przedstawiam niżej.

Szkolenie Emisji Głosu

Szkolenie

EMISJA GŁOSU EGOsing®
I SZTUKA PREZENTACJI

(2 dni, 16 godzin)

DLA KOGO JEST SZKOLENIE:

Szkolenie przeznaczone jest dla prezenterów, managerów, mówców, menedżerów i wszystkich osób, pracujących na stanowiskach wymagających prezentowania interesów firmy.

O SZKOLENIU

Szkolenie Emisja Głosu EGOsing I Sztuka Prezentacji to koncentrat wiedzy i intensywny trening.

Tematy szkolenia tworzą ze sobą logiczny łańcuch nawzajem uzupełniając się. Logika i wiedza skutkują świadomością w podejściu do siebie, do pracy z głosem, odkrywają kierunki indywidualnego rozwoju – to jest największa wartość szkolenia.

Efekt szkoleniowy jest wzmocniony przez holistyczne (całościowe) podejście do nauki, dzięki temu szkolenie angażuje do otworzenia się, jest okazją do rozwoju osobistego i rozwinięcia inteligencji emocjonalnej co korzystnie wpływa na relacje ze sobą i otoczeniem.

Emisja głosu rozpoczyna się od pracy z mową, postawą, zarządzaniem przekazem werbalnym i niewerbalnym. Tematy pracy z głosem i warsztat efektywnego mówcy niewątpliwie są od siebie współzależne i podczas szkolenia harmonijnie łączą się tworząc niezbędną całość dla wizerunku profesjonalnego, wiarygodnego Mówcy, Prezentera, Menedżera oraz wielu innych profesji czy ról społecznych.

Szczegóły treści tematycznej dopasowywane są do indywidualnych potrzeb uczestników grupy.

METODA EGOsing

Sens metody EGOsing polega na odzyskaniu możliwości głosowych, które otrzymaliśmy od urodzenia: każdy człowiek rodzi się dużym głosem i później w skutek różnych przyczyn („filtrów”) gubi te zasoby głosowe. Nauka EGOsing polega na likwidacji „filtrów”, pewnych „zapór w głowie”, które skutkują fizycznymi blokadami.

Emisja Głosu EGOsing – to zupełnie nowe, rewolucyjne podejście do pracy z głosem. Metoda ta, korzystając z wyjątkowości aparatu głosowego, pozwala uruchomić pełny, naturalny duży głos, o istnieniu którego człowiek najczęściej nie zdaje sobie sprawy. „Po drodze” człowiek spotyka się z psychicznymi przyczynami blokad i zastaje „zmuszony” do zastanowienia się: „co z tym zrobię?”. Stąd psychologiczny efekt nauki, który może wydawać się zaskakujący gdyż skupiamy się tylko na pracy z głosem.

KORZYŚCI DLA FIRMY PO SZKOLENIU

Wiarygodni i profesjonalni przedstawiciele, menadżerowie – większą sprzedaż, wyższą pozycją rynkowa.

Głos, to zwierciadło wewnętrznego stanu człowieka. Niewygodne pozycja aparatu mowy, problemy z głosem skutkują niepewną postawą ciała. To działa również na odwrót: złe przyzwyczajenia w mowie i ostrożna postawa prowadzą do problemów z emisją głosu. Dlatego tak ważne holistyczne podejście do pracy z głosem.

Pewny siebie, wiarygodny przedstawiciel/prezenter firmy, to człowiek, który wie co i jak powiedzieć, jego postawa, intencje będą widoczne w jego zachowaniu i słyszane w tembrze głosu.

Badania pokazują, że człowiekowi z brzmiącym, pełnym, ciepłym tembrem głosu odruchowo dopisujemy dodatkowe cechy: profesjonalizm, wiarygodność, harmonijność, piękno, realizacja. W otoczeniu takich osób chce się przybywać, pragniemy ich podziwiać, ufamy im.

Dlaczego moje szkolenie jest wyjątkowe?

Amerykański wpływ

Wiedzę oraz metody prowadzenia szkoleń i prezentacji z niewątpliwie mocnym amerykańskim wpływem Elena nabyła podczas unikatowych szkoleń a później cennej wieloletniej współpracy z Simonem Episkoposianem jednym z wiodących szkoleniowców w Rosji oraz charyzmatycznym amerykańskim trenerem Kirkem Rectorem - JD, Harvard Magister Business and Management, studentem i przyjacielem Vernona Wolfe'a, twórcą, założycielem i prezesem Rosyjskiego Stowarzyszenia Cold Dynamics. Certyfikaty Mistrza Sztuki Sprzedaży oraz Mistrza Sztuki Prezentacji byli zdobyte przez Elenę Egorovą właśnie w tym okrasie.

Metody szkoleniowe

Szkolenia są prowadzone w sposób interaktywny, metodą coachingową czyli uczestnicy odkrywają wiedzę odpowiadając na pytania prowadzącej. Ten sposób prowadzenia zajęć sprawia, że przekazywana w krótkim czasie nauka jest błyskawicznie utrwalana gdyż jest podparta osobistym doświadczeniem uczestników szkolenia. Dodatkowe metody stosowane podczas szkolenia: moderacja, mini wykład, praca z kartkami, metafora, dyskusja grupowa, technika twórczego myślenia, studium przypadku, indywidualne występowanie na forum, obserwacja, praca w trojkach, gra, konsultacje indywidualne.

Elena Egorova

Bogate doświadczenie prowadzenia szkoleń i warsztatów, wieloletnia praktyka wokalna, świetne wykształcenie sprawia, że na rynku specjalistów prowadzących szkolenia Elena Egorova staje się na pozycji praktycznie bezkonkurencyjnej. Charyzma, ergetyka Eleny, holistyczne podejście do nauczania – to wszystko powoduje, że uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez nią staje się wydarzeniem zupełnie wyjątkowym i niezapomnianym, co potwierdzają uczestnicy szkoleń , warsztatów i indywidualnych lekcji w swoich opiniach.

MATERIAŁY PIŚMIENNICZE:

Każdy uczestnik otrzymuję tematyczną książeczkę do wypełnienia podczas szkolenia oraz dodatkowe materiały w postaci wydruków.

CELE SZKOLENIA

Otrzymanie wiedzy i warsztatu skutecznego i efektywnego Mówcy – Prezentera z łączenia dwóch dziedzin:

1. Emisja Głosu EGOsing.
Odkrycie pełnych, prawdziwych możliwości aparatu głosowego, technik kierowania głosem, ustalenie planu do samodzielnego rozwoju i sprecyzowanie sposobów utrzymania osiągniętych rezultatów.

2. Sztuka Prezentacji, wystąpień publicznych.
Panowanie nad wrażeniem słuchaczy w zakresie odbioru treści wystąpienia, wideo (obrazu, który kreujesz) i dźwięku ( jak mówisz, jak operujesz głosem, interaktywnej prezentacji oraz radzenia z trudnymi pytaniami. Sposoby panowania nad emocjami i tremą. Zarządzanie konfliktami.

Cele szczegółowe

Po szkoleniu będziesz wiedział(a) / znał(a):

 • W jaki sposób odkryć prawdziwą barwę swojego głosu i poznać własne możliwości;
 • W jaki sposób wydobywać stabilny silny, nie łamiący się głos;
 • W jaki sposób dźwięcznie i donośnie mówić, nie męcząc się;
 • Jak pokochać, zaakceptować swój głos,
 • Jak budować pewność siebie;
 • Jak zniwelować wyniki złych przyzwyczajeń pracy aparatu głosowego;
 • Budowę i sposoby działania aparatu głosowego;
 • Podstawy Emisji Głosu EGOsing®;
 • Sposoby uzyskania prawidłowego domykania się strun głosowych;
 • Technikę powiększenia skali głosu;
 • Jak stworzyć i przeprowadzić efektowną prezentację;
 • Jak umiejętnie kierować uwagą słuchaczy, aby być słuchanym i usłyszanym;
 • Postawy techniki Storytelling;
 • Sposoby panowania nad emocjami tremą;
 • W jaki sposób rozwijać możliwości swojego głosu i utrzymać uzyskane rezultaty bez dodatkowych konsultacji coachingowych;
 • Ćwiczenia do rozwoju głosowego i osobowościowego;
 • Sposoby dbania o głos;
 • Techniki Storytellingu;
 • Sposoby efektywnej pracy z „trudnymi” klientami;
 • W jaki sposób zarządzać konfliktami.

Umiejętności – po szkoleniu będziesz umiał(a):

 • Zaplanować i wykonywać odpowiednie ćwiczenia do bezwysiłkowego, dźwięcznego mówienia a także ćwiczenia do rozwoju osobowościowego;
 • Analizować i rozwijać świadomość psychiczna oraz fizyczna w odkryciu i skutecznym używaniu aparatu głosowego;
 • Zaplanować i przeprowadzić efektowną Prezentację lub Przemowę;
 • Panować nad uwagą słuchacza za pomocą otrzymanych narzędzi sztuki prezentacji;

Postawa – po szkoleniu będziesz gotów(owa):

 • Do ryzyka.
 • Szkolenie jest nastawione na dostrzeżenie przez uczestnika szkolenia swojego potencjału, ukrytych możliwości i pomocy w korzystaniu z nich. W rezultacie, z wzrostem umiejętności ćwiczonych nawyków idzie w parze podwyższenie samooceny, nabieranie pewności siebie, odwaga, lekkość i motywacja do dalszego działania w dostrzeżeniu i korzystaniu z nowoodkrytych obszarów możliwości życiowych;
 • Do pracy z własnymi potrzebami;
 • Do spotkania się ze sobą samym, swoimi prawdziwymi możliwościami, własnym Ego.

Program szkolenia

Moduł 1. Wprowadzenie, poznanie się

 • Reguły pracy;
 • Przestawienie się;
 • Weryfikacja oczekiwań i zaplanowanie toku dalszej pracy.

Moduł 2. Emisja głosu EGOsing: wiedza, praca z przekonaniami

 • Techniki odkrycia i rozwoju głosu;
 • Budowa i działanie aparatu głosowego;
 • Powietrze w głosie lub niedomykanie się strun głosowych;
 • Co w występie jest najważniejsze – dyskusja, określenie podstaw tematycznych.
 • Budowa i działanie aparatu głosowego;
 • EGOsing® – filtry głosowe, „moje” filtry – ćwiczenia;
 • Emisja głosu – różne podejścia;
 • Podstawowy schemat Emisji głosu EGOsing® – ćwiczenia;
 • Powietrze w głosie lub niedomykanie się strun głosowych;
 • Schemat „Siła – Dźwięk”
 • Rodzaje oddechu;
 • Schemat prawidłowej pracy nad utworem;
 • Higiena głosu.

Praktyczne zajęcia tego bloku: ćwiczenia emisji głosu

Moduł 3. Sztuka prezentacji: wiedza, praca z przekonaniami

 • Umiejętne zarządzanie treścią, obrazem, dźwiękiem;
 • Co nas przyciąga;
 • Instrumenty prezentacji;
 • Storytelling – technika opowiadania;
 • Zainteresowania klienta / twoje;
 • Umiejętne kierowanie przekazem werbalnym niewerbalnym;
 • Zasady prawidłowej mowy: czysta treść, dźwięk i akcent;
 • Spis słów zabronionych;
 • Jak umiejętnie milczeć: ćwiczenie „pauza”;
 • Asertywna postawa;

Praktyczne zajęcia tego bloku: ćwiczenia prawidłowej mowy, występy są nagrywane na wideo, omówienie występów na forum.

Moduł 4. Zajęcia praktyczne

 • Przygotowanie występu;
 • Prezentacja;
 • Wprowadzenie zmian i ponowna prezentacja;
 • Podsumowanie.

Praktyczne zajęcia tego bloku: Prezentacja, którą przygotowuje każdy z uczestników; występy są nagrywane na wideo; omówienie na forum, uprowadzenie poprawek.

Moduł 5. Plan rozwoju

 • Weryfikacja oczekiwań,
 • Zadania domowe.

Zapisz się na szkolenie