Menu Zamknij

Indywidualne lekcje śpiewu

Lekcje dla młodzieży i dorosłych

Zapraszam na Naukę Śpiewu, Emisję Głosu moją autorską metodą EGOsing Osób od 5 go roku życia bez górnych ograniczeń wiekowych.
Przebieg zajęć będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb Ucznia, korzystając z wiedzy prowadzonych przeze mnie programów: nauki śpiewu, emisji głosu, logopedia, sztuka prezentacji,  warsztatu skutecznego mówcy, zarządzania w audytorium, zarządzania konfliktami oraz innymi tematami.

Czas trwania lekcji 60 min koszt 100zł.

Nauka śpiewu Emisja Głosu EGOsing

Lekcje dla dzieci

Zapraszam na zajęcia nauki śpiewu, emisję głosu dla dzieci od 5 roku. Zajęcia prowadzone przez zabawę z zaangażowaniem dziecka oraz rodzica do poznania nauki o głosie, jego działania. Cel tych zajęć: to nauka i ćwiczenia z dzieckiem oraz rodzicem; nadanie ostatniemu wiedzy i umiejętności bycia swoistym coachem, by mógł wraz z nauczycielem prowadzić wskazówkami  swoją pociechę, zapewniając dziecku rozwój wokalny dostosowany do jego indywidualnych zapotrzebowań. W ten sposób mamy możliwość uniknięcia wielu błędów, złych nawyków, zapewnienia dziecku odkrycie i pielęgnowanie prawdziwych indywidualnych możliwości wokalnych, bezpiecznego przejścia okresu mutacji głosu.

Czas trwania 35 min koszt 80zł.

naukaśpiewu dla dzieci

NAUKA ŚPIEWU DLA RODZICÓW Z MALUSZKAMI

Urodziny dziecka to w zasadzie najpiękniejsze i najważniejsze wydarzenie w życiu rodziców wiem to z własnego doświadczania 🙂  Jest to czas zmian gdy powstaje mnóstwo pytań ważnych i mniej istotnych. 

Głos jest najbardziej znaczącym środkiem komunikacji z maluszkiem od pierwszych dni jego życia i ja sama nie wyobrażam sobie bardziej pomocnego instrumentu jak śpiew podczas pierwszych trudnych chwil dla dziecka i rodziców. Śpiewanki – kołysanki przekazują spokój, dają poczucie bezpieczeństwa, są wspaniałym środkiem kojącym i uspokajającym.

Zajęcia są dla mamy i taty wraz z maluszkiem. Czas trwania 35 min koszt 80zł.

NAUKA ŚPIEWA DLA MAM Z MALUSZKAMI

Zalety metody EGOsing®

EGOsing – to innowacyjna metoda pracy z głosem, oparta na uświadomieniu naturalnych procesów i działań naszego organizmu i logicznym kierowaniu zasobem odkrytego głosu.

Procesy zachodzące w naszym organizmie są połączone: spięcia fizyczne zawsze mają przyczyny psychiczne, stąd i nazwa EGOsing:
EGO – część osobowości człowieka, która uświadamia się jako JA i kontaktuję się z światem zewnętrznym poprzez postrzegania i działania. “JA – to zestaw osobistych sił, z których to jedna, to druga wychodzi na pierwszy plan” – Friedrich Nietzsche.
Sing – śpiew. Proces wydobycia głosu poprzez harmonijną współpracę narządów oddechowych, fonacyjnych i artykulacyjnych.

Sens metody EGOsing® polega na odzyskaniu możliwości głosowych, które otrzymaliśmy od urodzenia: każdy człowiek rodzi się dużym głosem i później w skutek różnych przyczyn (“filtrów”) gubi te zasoby głosowe. Nauka EGOsing polega na likwidacji “filtrów”, pewnych “zapór w głowie”, które skutkują fizycznymi blokadami.

Metoda EGOsing® – to zupełnie nowe, rewolucyjne podejście do pracy z głosem. Metoda ta, korzystając z wyjątkowości aparatu głosowego, pozwala uruchomić pełny, naturalny duży głos, o istnieniu którego człowiek najczęściej nie zdaje sobie sprawy. “Po drodze” człowiek spotyka się z psychicznymi przyczynami blokad i zastaje “zmuszony” do zastanowienia się: “co z tym zrobię?”. Stąd psychologiczny efekt nauki, który może wydawać się zaskakujący gdyż skupiamy się tylko na pracy z głosem.

Plan zajęć

1. Teoria

Zajęcia rozpoczynamy od wiedzy, nauki, podstaw pracy z głosem. Teoria jest “rozcieńczona”, przykładami, ćwiczeniami praktycznymi, zadaniami do pracy w domu.

2. Praktyka

Ćwiczenia wykonywane na zajęciach oraz w domu proponowane z stopniowym poziomem trudności.

3. Praca z utworem

Po pierwszych sukcesach w ćwiczeniach rozpoczynamy pracę z utworem oraz nowymi niezbędnymi ćwiczeniami wokalnymi.

4. Nagrania

Po zakończeniu pracy nad utworem jest tworzone nagranie audio w profesjonalnych warunkach. Stanowi ono swoistą pamiątkę wykonanej pracy.

5. Udział w koncertach edukacyjnych

Raz na jakiś czas organizowane są Koncerty Edukacyjne odgrywają one bardzo ważną rolę procesie rozwoju wokalnego i artystycznego.

Na Lekcjach Śpiewu nauczysz się

Cele – Wiedza:

 • W jaki sposób odkryć prawdziwą barwę swojego głosu i poznać własne możliwości;
 • W jaki sposób wydobywać stabilny silny, nie łamiący się głos;
 • W jaki sposób dźwięcznie i donośnie mówić, nie męcząc się;
 • Jak pokochać, zaakceptować swój głos,
 • Jak budować pewność siebie;
 • Jak zniwelować wyniki złych przyzwyczajeń pracy aparatu głosowego;
 • Budowę i sposoby działania aparatu głosowego;
 • Podstawy Emisji Głosu EGOsing®;
 • Sposoby uzyskania prawidłowego domykania się strun głosowych;
 • Technikę powiększenia skali głosu;
 • Jak stworzyć i przeprowadzić efektowną prezentację;
 • Jak umiejętnie kierować uwagą słuchaczy, aby być słuchanym i usłyszanym;
 • Sposoby panowania nad emocjami tremą;
 • W jaki sposób rozwijać możliwości swojego głosu i utrzymać uzyskane rezultaty bez dodatkowych konsultacji coachingowych;
 • Ćwiczenia do rozwoju głosowego i osobowościowego;
 • Sposoby dbania o głos.

Cele – Umiejętności

 • Zaplanować i wykonywać odpowiednie ćwiczenia do bezwysiłkowego, dźwięcznego mówienia a także ćwiczenia do rozwoju osobowościowego;
 • Analizować i rozwijać świadomość psychiczna oraz fizyczna w odkryciu i skutecznym używaniu aparatu głosowego;
 • Zaplanować i przeprowadzić efektowną Prezentację lub Przemowę;
 • Panować nad uwagą słuchacza za pomocą otrzymanych narzędzi sztuki prezentacji;
 • Analizować i rozwijać świadomość psychiczną oraz fizyczną;

Cele – Postawa

 • Do ryzyka. Nauka jest nastawiona na dostrzeżenie swojego potencjału, ukrytych możliwości i pomocy w korzystaniu z nich. W rezultacie, z wzrostem umiejętności ćwiczonych nawyków idzie w parze podwyższenie samooceny, nabieranie pewności siebie, odwaga, lekkość i motywacja do dalszego działania w dostrzeżeniu i korzystaniu z nowoodkrytych obszarów możliwości życiowych;
 • Do pracy z własnymi potrzebami;
 • Do spotkania się ze sobą samym, swoimi prawdziwymi możliwościami, własnym Ego.

Zapisz się na lekcje

Miejsce: Warszawa, Dzieci Warszawy 21n.
Koszt: 100 zł (lekcja 60 min)
Materiały piśmiennicze: każdy z Uczniów otrzymuję tematyczną książeczkę / zeszyt do wypełnienia podczas zajęć.
Termin szkolenia: do uzgodnienia.

ZAPISY:

Tel: (+48) 508 444 264
(proszę nie pisać na mail, ponieważ nie posiadam zbyt dużo czasu i odpowiedź może być znacznie wydłużona)