Menu Zamknij

Kurs dla nauczycieli

KURS INSTRUKTORSKI DLA NAUCZYCIELI ŚPIEWU
“Certyfikowany Nauczyciel Śpiewu metodą EGOsing®”

KOGO JEST KURS?


SKUTECZNY EFEKTYWNY NAUCZYCIEL ŚPIEWU

Większość nauczycieli / trenerów Emisji Głosu proponuje naukę opartą o znane reguły: prawidłowe otwieranie ust, prawidłowa praca przepony, jak powinno się ćwiczyć oddech, dykcja, artykulacja, kształtowanie się dźwięku itd. Tragizm takiego podejścia polega na zapomnieniu podstawowej prawdy: człowiek nie jest maszyną, jesteśmy żywi, każdy z nas jest inny, i “działamy” różnie. Jeżeli posiadam dwie nogi, jak inni, to nie znaczy, że będę miała identyczny z innymi ludźmi chód, – tak i działanie aparatu głosowego u każdego człowieka różni się. Zmuszenie naszego ciała do tak zwanej “prawidłowej postawy”, zwiększa blokady ciała, ponieważ nakazujemy mu jak powinno działać a nie słuchamy i nie uczymy się jego wyjątkowej dla każdego człowieka natury.

ZALETY METODY EGOsing®

EGOsing – to innowacyjna metoda pracy z głosem, oparta na uświadomieniu naturalnych procesów i działań naszego organizmu i logicznym kierowaniu zasobem odkrytego głosu.

Procesy zachodzące w naszym organizmie mają naturę holistyczną: większość spięć fizycznych - to przyczyny psychiczne, stąd i nazwa EGOsing:
EGO – część osobowości człowieka, która uświadamia się jako JA i kontaktuję się z światem zewnętrznym poprzez postrzegania i działania. “JA – to zestaw osobistych sił, z których to jedna, to druga wychodzi na pierwszy plan” – Friedrich Nietzsche.
Sing – śpiew. Proces wydobycia głosu poprzez harmonijną współpracę narządów oddechowych, fonacyjnych i artykulacyjnych.

Sens metody EGOsing® polega na odzyskaniu możliwości głosowych, które otrzymaliśmy od urodzenia: każdy człowiek rodzi się dużym głosem i później w skutek różnych przyczyn (“filtrów”) gubi te zasoby głosowe. Nauka EGOsing polega na likwidacji “filtrów”, pewnych “zapór w głowie”, które skutkują fizycznymi blokadami.

Emisja Głosu EGOsing® – to zupełnie nowe, rewolucyjne podejście do pracy z głosem. Metoda ta, korzystając z wyjątkowości aparatu głosowego, pozwala uruchomić pełny, naturalny duży głos, o istnieniu którego człowiek najczęściej nie zdaje sobie sprawy. “Po drodze” człowiek spotyka się z psychicznymi przyczynami blokad i zastaje “zmuszony” do zastanowienia się: “co z tym zrobię?”. Stąd psychologiczny efekt nauki, który może wydawać się zaskakujący gdyż skupiamy się tylko na pracy z głosem.

Cele programu

Otrzymanie wiedzy i warsztatu skutecznego i efektywnego Nauczyciela Śpiewu lub Trenera Emisji Głosu metodą EGOsing.

Przebieg kursu

Etap 1:
Szkolenie indywidualne “Podstawy: Mowa, Prezentacja, Emisja Głosu EGOsing – poziom 1”.  Czas trwania – 6 godz.
Koszt etapu  – 1200 zł*.

Etap 2:
Szkolenie indywidualne “Podstawy: Mowa, Prezentacja, Emisja Głosu EGOsing – poziom 2”.
Czas trwania – 6 godz.
Koszt etapu – 1200 zł*.

Etap 3:
– Konsultacje oraz egzamin teoretyczny (czas trwania – 4 godz.)
– Superwizja – egzamin praktyczny: przeprowadzenie 1 lekcji śpiewu (60 min) w obecności instruktora Eleny Egorovej.
Koszt etapu  – 1200 zł*.

Korzyści dla uczestników po kursie

Otrzymanie Wiedzy i Warsztatu Skutecznego i Efektywnego Nauczyciela Śpiewu lub Trenera Emisji Głosu metodą EGOsing oraz Certyfikatu z nadaniem tytułu “Nauczyciel Śpiewu metodą EGOsing” potwierdzającego nabyte kwalifikacje.

Materiały piśmiennicze

Każdy Uczestnik otrzymuję tematyczną książeczkę do wypełnienia podczas szkolenia oraz inne dodatkowe materiały szkoleniowe.

Kwalifikacje po ukończeniu

Po ukończeniu 1 i 2 etapów Uczestnik otrzymuję Zaświadczenie o ukończeniu 1 oraz 2 etapu kursu.
Po ukończeniu ostatniego, trzeciego etapu kursu czyli zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego Uczestnik otrzymuję Certyfikat “Nauczyciel Śpiewu metodą EGOsing” podpisany przez Elenę Egorovą, autorkę i trenerkę Metody EGOsing.

Zapisz się na szkolenie

Miejsce szkolenia: Garbatka-Letnisko, u. Partyzantów 5F, willa Radosna.
Cena całego kursu: 3 600 zł (możliwa opłata na raty, 1200zł za każdy etap kursu)
Cena szkolenia zawiera: przeprowadzenie szkolenia, zapewnienie materiałów i pomocy szkoleniowych, zaświadczenia oraz certyfikat ukończenia kursu.
Termin szkolenia: do uzgodnienia.

* – Zmiana cenowa nie dotyczy osób już zgłoszonych lub osób uczestniczących w kolejnym etapie kursu.

ZAPISY:

Tel: (+48) 508 444 264
Mail: info@egorova.pl