Menu Zamknij

Sala szkoleniowa RETRO

W Warszawie powstało wyjątkowe miejsce dla ludzi z pasją, ceniących historię i sztukę – sala szkoleniowa, warsztatowa Retro. Partnerstwo z Galerią Antyki i Pizdryki zapewnia dla sali starodawny wystrój, dzięki czemu można podziwiać rzeczy z duszą, przedmioty PRL, zabytki techniki, antyki.
Pięknej scenerii nie przeszkadza nowoczesne wyposażenie sali w technikę niezbędną do prowadzenia szkoleń biznesowych.

Sala szkoleniowa

Nasze zalety

Świetny dojazd.

Sala znajduje się przy przystanku autobusowym i tramwajowym. Od Centrum dojazd zajmuje zaledwie 10 min transportem miejskim a 5 min samochodem.

Światło dzienne.

Naturalne światło dzienne sprzyja koncentracji, wydłuża kondycję fizyczną i pozytywnie wpływa na przebieg nauczanie się. Za przestrzennymi oknami starej stolarki rozlega się widok na piękny zadbany ogród.

Nowoczesne wyposażenie techniczne.

Podczas szkolenia zapewniamy projektor, ekran, zaciemnienie okien, flipczart, nagłośnienie ze wsparciem technicznym oraz różne możliwości ustawień stołów i krzeseł dopasowanych do potrzeb grupy.

Wyjątkowa atmosfera.

Na rynku można spotkać wiele nowoczesnych miejsc do prowadzenia szkoleń ale to miejsce z pewnością jest zupełnie bezkonkurencyjne. Wystrój, scenografia pomieszczenia przeniosą uczestników w świat wspomnień, opowieści z dzieciństwa co sprawi, z szkolenie prowadzone w takiej atmosferze pozostanie w pamięci na wiele lat.

Catering i przerwy kawowe.

Zapewniamy bezpłatne dodatki, takie jak kawa, herbata, soki, owoce czy ciastka. W usłudze wynajmu sali zapewniamy również catering. W okolice znajduje się również wiele restauracji, gdzie można udać się podczas przerwy.

Komfortowe warunki.

Sala posiada oddzielne wejście a w pomieszczeniach obok niej znajdują się również w pełni wyposażona kuchnia, pokój odpoczynkowy, prysznic i łazienka. Taki rozkład zapewnia w pełni komfortowe warunki szkoleniowe.

Ilość uczestników: do 20 osób

Cena obejmuje:

  • Ergonomiczne umeblowanie
  • Projektor multimedialny i ekran
  • Sieć WiFi
  • Nagłośnienie
  • Wsparcie techniczne
  • Poczęstunek podczas przerwy
Sala szkoleniowa Retro Warszawa
Sala szkoleniowa Warszawa
Sala szkoleniowa Retro Warszawa

Masz pytania? Napisz.